Test tvrdosti vody - kvapky

Neohodnotené
Značka: VODASERVIS
€9,88
Skladom (12 ks)

Kvapôčkový test pitnej a studničnej vody na meranie tvrdosti

Rýchly, spoľahlivý a veľmi presný kvapkový test na zistenie a zmeranie tvrdosti vody na domáce použitie. Je vhodný taktiež pre vodárov a inštalatérov. Dlhá trvanlivosť. Jednoduché použitie.

Detailné informácie

Podrobný popis

Rýchly a spoľahlivý kvapkový test na meranie tvrdosti vody.

Jednoduchý a rýchly spôsob, ako zistiť presnú úroveň tvrdosti vody vo Vašej studničnej vode alebo vo vode z verejného vodovodu. Veľmi presné meranie. Roztok reaguje s obsahom vápnika a horčíka vo vode, meniac farbu na základe koncentrácie. Na základe zmeny farby jednoznačne určíte tvrdosť vody s presnosťou až na 0,5 dH (nemeckého stupňa). Kvapkový test je ideálny na domáce použitie ale taktiež pre profesionálov ako vodári a inštalatéri, pretože je cenovo dostupný a poskytuje okamžité a presné výsledky.

Poznať tvrdosť vody je dôležité.
Tvrdosť vody a jej priamy dôsledok - vodný kameň, veľmi negatívne vplýva na životnosť spotrebičov, vzhľad a trvácnosť vodovodných batérií, sprchových kútov, vaní a umývadiel. Nánosy vodného kameňa zvyšujú energetickú náročnosť ohrevu vody a zvyšuje tak finančné náklady. Otestujte svoju studničnú vodu alebo vodu z vodovodu a poznajte úroveň tvrdosti a ušetrite.

 

OBSAH BALENIA:

- podrobný a zrozumiteľný návod na použitie a vysvetlivky, nie je potrebné odborné vzdelanie

- fľaštička s roztokom 15 ml (približne 300 kvapiek)
 
- odmerná skúmavka a striekačka