Domáci test vody

Tip
256 hodnotení
Značka: VODASERVIS
€5,97
Skladom

Domáci test pitnej a studničnej vody

Rýchlý a spoľahlivý rozbor pitnej a studničnej vody na domáce použitie. Za 60 sekúnd získate informáciu, či vaša voda obsahuje dusičnany a dusitany. Taktiež otestujete úroveň tvrdosti vody, pH a chlóru vo vode či už zo studne či z vodovodu. Vďaka nášmu rýchlemu domácemu rozboru zistíte, dôležité hodnoty kvality Vašej vody.

Detailné informácie

Podrobný popis

Rýchly a spoľahlivý domáci orientačný test na analýzu pitnej a studničnej vody.

Overnie kvality pitnej či studničnej vody a jej zdravotnej nezávadnosti v domácich podmienkach.

Testom overíte obsah dusičnanov a dusitanov vo vode. Taktiež zistíte úroveň tvrdosti vody (trvalej a prechodnej), pH hodnotu vody a hodnoty chlóru vo vode.

Balenie domáceho testu vody obsahuje podrobný a zrozumiteľný návod, indikačný papierik (1 kus) - tester, a farebnú šablónu na vyhodnotenie. Odborné vzdelanie a skúsenosti s rozborom kvality vody nie sú potrebné. Vykonanie  domáceho testu je nenáročné a užívateľsky jednoduché. Výsledky všetkých hodnôt rozboru vody dostanete do 1 minúty.

V prípade nepriaznivých výsledkov zistených po otestovaní Vašej vody resp. studne nás neváhajte kontaktovať mailom alebo telefonicky. Radi s Vami výsledky testu vody bezplatne skonzultujeme. Zadarmo navrhneme riešenie ako problémy s vodou (vysoká tvrdosť vody, nebezbečný obsah dusičnanov / dusitanov, zlé hodnoty pH, atď.) čo najúčinejšie a najefektívnejšie odstrániť a tak zvýšiť kvalitu Vašej vody aby spĺňala podmienky na pitie.

Potrebujete väčšie balenie? Máme k dispozícií výhodné 5ks rodinné balenie Domácich testov pitnej a studničnej vody: klikni sem

 

- TEST DUSITANOV - vysoký obsah dusitanov vo vode je veľmi nebezpečný pre zdravie človeka a hlavne malých detí!
- TEST DUSIČNANOV - nadmerný obsah hodnoty dusičnanov indikuje silné znečistenie vody (napr. splašky, maštaľný hnoj, hnojivá, kaly)
- TEST PRECHODNEJ TVRDOSTI - spôsobuje zanášanie spotrebičov od vodného kameňa (kanvica, práčka, kotol, bojler)
- TEST TRVALEJ TVRDOSTI - agresívne poškodzuje a narúša gumené a plastové časti domácich spotrebičov (rozvody, hadice, tesnenia)

- TEST pH - pitná voda by mala vykazovať hodnoty pH od 6,8 do 7,6
- TEST CHLÓRU - zistenie či je voda dostatočne dezinfikovaná, no zároveň či obsah chlóru nepresahuje prijateľné úrovne pre pitie


 

OBSAH BALENIA:

- podrobný a zrozumiteľný návod na použitie a vysvetlivky, nie je potrebné odborné vzdelanie

- testovací prúžok (1 kus) na okamžité stanovenie hodnôt
 
- grafická šablóna na vyhodnotenie všetkých hodnôt domáceho rozboru vody.

VODASERVIS.SK: domáci test (rozbor/analýza) pitnej a úžitkovej vody