DESTILÁTOR - DEMINERALIZOVANÁ VODA

 
 
CENOVO DOSTUPNÁ A JEDNODUCHÁ VÝROBA ČISTENEJ VODY
 
 
Demineralizátory vody slúžia hlavne na výrobu tzv. demineralizovanej vody. Sú vhodné najmä nemocnice, ambulancie zubných lekárov, lekárne a laboratóriá. Výhodou týchto zariadení sú skladnosť (nenáročné na priestor), minimálna spotreba elektrickej energie a zaobídu sa bez ohrevu vody. Na prevádzku je potrebné pripojenie na zdroj studenej vody (vlastný zdroj alebo mestská voda). Už po pár minútach od inštalácie prístroja je možné odoberať upravenú demineralizovanú vodu.
 
V našej ponuke máme rôzne typy zariadení. V prípade Vášho záujmu vieme dodať riešenie destilátora na základe Vašich potrieb na požadovanú kvalitu výstupnej upravenej vody. Záleží od požiadaviek na kvalitu a množstvo Vami odoberanej vody. Demineralizátor je možné doplniť o tzv. dezinfekcu vody prostredníctvom UV lampy. Prevádzka zariadenia je plne automatická, stačí iba otočiť kohútikom.
 
 
390
391 1390391
  • Destilátor vody - aqualab Kód: 155
    Destilátor vody - AQUALAB
    Skladom Záruka: 2 roky
    Destilátor vody - ideálne riešenie pre výrobu demineralizovanej vody. Výkon demineralizátora je 6 litrov demineralizovanej vody za 1 hodinu.  Vhodný pre strojársku výrobu, práčovne...

    €325 bez DPH €390

Stránka 1 z 1 - 1 položiek celkom

Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.