Destilátor - demineralizovaná voda

2 položiek celkom

Cena

390557
1390557
Destilátor vody - aqualab
€390

Destilátor vody - ideálne riešenie pre výrobu demineralizovanej vody. Výkon demineralizátora je 6 litrov demineralizovanej vody za 1 hodinu....

155
Aquapure - destilátor, výrobník aqua purificata
€557

Destilátor vody - riešenie pre výrobu demineralizovanej vody - AQUA PURIFICATA. Výkon demineralizátora je do 7 litrov demineralizovanej vody za 1...

246
 
 
CENOVO DOSTUPNÁ A JEDNODUCHÁ VÝROBA ČISTENEJ A DEMINERALIZOVANEJ VODY
 
 
Demineralizátory  a destilátory vody slúžia hlavne na výrobu tzv. demineralizovanej vody a tzv. aqua purificata. Sú vhodné pre nemocnice, ambulancie zubných lekárov, lekárne a laboratóriá. Ich využitie je aj v priemyselnej výrobe, kde sú kladené zvýšené nároky na čistotu vody. Výhodou týchto zariadení sú skladnosť (nenáročné na priestor), minimálna spotreba elektrickej energie a zaobídu sa bez ohrevu vody. Na prevádzku je potrebné pripojenie na zdroj studenej (surovej) vody (vlastný zdroj alebo mestská voda z vodovodu). Po pár minútach od inštalácie prístroja je možné odoberať upravenú demineralizovanú vodu alebo čistenú vodu - aqua purificata.
 
V našej ponuke máme rôzne typy zariadení. V prípade Vášho záujmu vieme dodať riešenie destilátora presne na základe Vašich potrieb na požadovanú kvalitu výstupnej upravenej vody. Záleží od požiadaviek na kvalitu a množstvo Vami odoberanej vody. Demineralizátor je možné doplniť o tzv. dezinfekcu vody prostredníctvom UV lampy. Prevádzka zariadenia je plne automatická, stačí iba otočiť kohútikom.
 
Vykonávame kompletný servis a inštalácie destilátorov vody a demineralizátorov vody pre zdravotnícke zariadenia i priemysel. V prípade záujmu nás kontaktujte.