Tabletovaná sol'

Tabletovaná soľ vyrobená na Slovensku

Tabletovaná soľ je nevyhnutnou súčasťou úpravní vôd a zmäkčovačov na úpravu pitnej vody. Naša vysokokvalitná tabletovaná soľ do úpravne vody poskytuje najlepšie riešenie pre regeneráciu úpravní vody. Naša tabletovaná soľ je vyrobená na Slovensku (tabletovaná soľ Prešov) z najkvalitnejšej varenej soli a zabezpečuje účinnú a spoľahlivú regeneráciu pre každú úpravňu vody alebo ako soľ do zmäkčovača vody tvrdej.

Výhodou našej tabletovanej soli na úpravu vody je jej jednoduché použitie a skladovateľnosť. Jednoducho nasypete solné tablety pro úpravu vody do úpravne vody alebo zmäkčovača necháte ich rozpustiť sa, aby sa zabezpečila dôkladná a kvalitná regenerácia prístroja na úpravu vody.

Sme hrdí na to, že naša tabletovaná soľ spĺňa najvyššie normy kvality a je vyrábaná na Slovensku s cieľom podporiť miestne hospodárstvo. 

Ak hľadáte efektívny spôsob, ako zabezpečiť dlhodobú spoľahlivosť vašej úpravne vody, naša tabletovaná soľ je tou správnou voľbou. Kontaktujte nás ešte dnes a začnite s používaním našej vysokokvalitnej tabletovanej soli na úpravu pitnej vody.

Tabletovaná soľ je určená pre katexové úpravne vody a kombinované úpravne vody.    

 

3 položiek celkom

Cena

115390
1115390

Značky

Zobrazených položiek: 3
Slovenská tabletovaná soľ 250kg
€115,80

Balenie tabletovanej soli vhodné pre domácnosti.  Tablety sú vyrobené z jemného soľného mikrokryštalického prášku s pravidelnou zrnitosťou a...

95
Slovenská tabletovaná soľ 500kg
Akcia
€213,60

Vysokokvalitná na Slovensku vyrábaná tabletovaná soľ pre zmäkčovač na úpravu tvrdej vody.  Naša tabletová soľ do zmäkčovačov vody je vyrábaná...

94
Slovenská tabletovaná soľ 1000kg
Akcia
€390

Slovenská tabletovaná soľ pre nemocnice, hotely, reštaurácie, autoumývarky i priemysel na regeneráciu zmäkčovačov a úpravní tvrdej vody. ...

161

Vysokokvalitná tabletovaná soľ vyrobená na Slovensku

Tabletovaná soľ je vhodná pre zmäkčovače a úpravne vody. Taktiež, kde dochádza k úprave vody pred ohrevom v kotolniach, bazénoch, umývacích linkách, nemocniciach a domácnostiach. Soľ tablety do zmäkčovača vody je používaná na regeneráciu zmäkčovača resp. úpravne vody. Tabletová soľ sa v zmäkčovačoch a úpravniach vody rozpúšta podľa potreby. Obsah soľných tabliet je stále dobre viditeľný, nezanáša filtre a filtračné zariadenia. Nasýtený soľný roztok z našej tebletovanej soli je bez zápachu a farby.
 
PRODUKT:
- neobsahuje geneticky modifikované organizmy
- organizmy živočíšneho pôvodu
- substancie vyvolávajúce alergiu: alergény