STOP KALK

Akcia Novinka
23 hodnotení
€307
Na dotaz

Inovatívna beznákladová ochrana pred tvrdou vodou a vodným kameňom

Inovatívna a účinná ochrana pred tvrdou vodou a vodným kameňom. Svetovo uznávaný produkt z Izraela - spoločnosť HOP Engineering/PTH, ktorý si našiel uplatnenie aj v spoločnostiach ako Coca Cola či Heineken. Fyzikálna úprava do vody nič nerozpúšťa, a nevyžaduje elektrinu, náhradné náplne a žiaden servis. Vhodný do bytov a bytových domov ale aj do rodinných domov. Vhodný na úpravu tvrdej studenej a tvrdej teplej pitnej vody.

 

STOP KALK nie je zmäkčovač vody, neznižuje obsah vápnika a horčíka ani tvrdosť vody, vodu upravuje tak, aby sa vodný kameň neusadzoval.

Detailné informácie

Podrobný popis

STOP KALK - inovatívny produkt ktorý upravuje pitnú tvrdú vodu na fyizikálnej báze. 

STOP KALK - PTH Water Improver je vyrobený z valca z nehrdzavejúcej ocele a vnútri tohto valca je vnútorné jadro z ušľachtilých a pološľachtilých kovov. Keď voda prúdi cez vodné jadro PTH, vznikajú slabé elektrické polia jadra jadra v dôsledku rozdielu elektrického potenciálu medzi patentovaným jadrom zliatiny a valcom z nehrdzavejúcej ocele.Tieto elektrické polia boli vytvorené úpravou vody PTH na adhéziu a kohéziu solí uhličitanov, vápnika a horčíka, ktoré sú prítomné vo vode. Vďaka týmto iónom strácajú svoju polaritu a nie sú schopné zoskupiť a vytvoriť to, čo poznáme ako vodný kameň.
 
VÝHODY STOP KALK-u
  • Čisté rozvody vody
  • Dlhšia životnosť bojlera, kotla, solárneho systému
  • Čistejší sprchový kút, toaleta , batérie
  • Jednoduchšie pranie, lepšie rozpúšťanie pracieho prášku aviváže
  • Vodný kameň v kanvici, práčke či v kávovare minulosťou
  • Ochrána rozvodov v podlahovom kúrení a tým šetrí náklady na vykurovanie

 

Produkt je vhodný pre úpravu tvrdej vody v domoch a bytoch. Je veľmi vhodný pre úpravu tvrdej vody aj pre priemysel či potravinárske firmy. Použitie STOP KALK-u spôsobuje lepšiu vstrebateľnosť vody, čo bolo úspešne dokázané pri použití v poľnohospodárstve. Zlepšuje tým zavlažovanie koreňového systému.

Je viac ako vhodný pre použitie v bazénoch. Už po prvých 24 hodinách od nasadenia STOP KALK-u bol očividne znížený nános vodného kameňa a výskyt tzv. zelených rias.

INŠTALÁCIA:

STOP KALK sa inštaluje najideálnejšie do šachty na centrálny prijem vody do domu a uzemňuje sa pozinkovanou trubkov o dĺžke 100 cm. Tá musí byť v zemi tak, aby bolo viditeľných cca 30 cm. Na ňu sa upevní pomocou objímky,  uzemnenie STOP KALK-u (obsiahnuté v balení). Odporúčame použiť vodárensku trubku o priemere 1/2". Tá je ideálna pre objímku uzemnenia.

Nainštalovanie STOP KALK-u nesníži Váš tlak ani prietok vody.

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie