STOP KALK

23 hodnotení
€307
Na dotaz

Inovatívna beznákladová ochrana pred tvrdou vodou a vodným kameňom

Inovatívna a účinná ochrana pred tvrdou vodou a vodným kameňom. Svetovo uznávaný produkt z Izraela - spoločnosť HOP Engineering/PTH, ktorý si našiel uplatnenie aj v spoločnostiach ako Coca Cola či Heineken. Fyzikálna úprava do vody nič nerozpúšťa, a nevyžaduje elektrinu, náhradné náplne a žiaden servis. Vhodný do bytov a bytových domov ale aj do rodinných domov. Vhodný na úpravu tvrdej studenej a tvrdej teplej pitnej vody.

 

STOP KALK nie je zmäkčovač vody, neznižuje obsah vápnika a horčíka ani tvrdosť vody, vodu upravuje tak, aby sa vodný kameň neusadzoval.

Detailné informácie

Podrobný popis

STOP KALK - inovatívny produkt ktorý upravuje pitnú tvrdú vodu na fyizikálnej báze. 

STOP KALK - PTH Water Improver je vyrobený z valca z nehrdzavejúcej ocele a vnútri tohto valca je vnútorné jadro z ušľachtilých a pološľachtilých kovov. Keď voda prúdi cez vodné jadro PTH, vznikajú slabé elektrické polia jadra jadra v dôsledku rozdielu elektrického potenciálu medzi patentovaným jadrom zliatiny a valcom z nehrdzavejúcej ocele.Tieto elektrické polia boli vytvorené úpravou vody PTH na adhéziu a kohéziu solí uhličitanov, vápnika a horčíka, ktoré sú prítomné vo vode. Vďaka týmto iónom strácajú svoju polaritu a nie sú schopné zoskupiť a vytvoriť to, čo poznáme ako vodný kameň.
 
VÝHODY STOP KALK-u
  • Čisté rozvody vody
  • Dlhšia životnosť bojlera, kotla, solárneho systému
  • Čistejší sprchový kút, toaleta , batérie
  • Jednoduchšie pranie, lepšie rozpúšťanie pracieho prášku aviváže
  • Vodný kameň v kanvici, práčke či v kávovare minulosťou
  • Ochrána rozvodov v podlahovom kúrení a tým šetrí náklady na vykurovanie

 

Produkt je vhodný pre úpravu tvrdej vody v domoch a bytoch. Je veľmi vhodný pre úpravu tvrdej vody aj pre priemysel či potravinárske firmy. Použitie STOP KALK-u spôsobuje lepšiu vstrebateľnosť vody, čo bolo úspešne dokázané pri použití v poľnohospodárstve. Zlepšuje tým zavlažovanie koreňového systému.

Je viac ako vhodný pre použitie v bazénoch. Už po prvých 24 hodinách od nasadenia STOP KALK-u bol očividne znížený nános vodného kameňa a výskyt tzv. zelených rias.

INŠTALÁCIA:

STOP KALK sa inštaluje najideálnejšie do šachty na centrálny prijem vody do domu a uzemňuje sa pozinkovanou trubkov o dĺžke 100 cm. Tá musí byť v zemi tak, aby bolo viditeľných cca 30 cm. Na ňu sa upevní pomocou objímky,  uzemnenie STOP KALK-u (obsiahnuté v balení). Odporúčame použiť vodárensku trubku o priemere 1/2". Tá je ideálna pre objímku uzemnenia.

Nainštalovanie STOP KALK-u nesníži Váš tlak ani prietok vody.