Destilátor vody - AQUAPURE

Neohodnotené
€590
Skladom (3 ks)

Destilátor vody - vynikajúce riešenie pre výrobu demineralizovanej vody - AQUA PURIFICATA.

Hľadáte spoľahlivý spôsob ako vyrábať čistenú (aqua purificata) vodu svojpomocne za minimálne náklady? Náš destilátor AQUAPURE je pre Vás vynikajúcim riešením. Zákazníkmi overený produkt je vybavený UV lampou pre zabezpečenie dezinfekcie vody a kvalitnou mechanickou filtráciou pre dôkladné odstránenie nečistôt. Samozrejmosťou je kvalitná filtračná membrána, uhlíková filtrácia a posledný vysoko efektívny stupeň - demineralizačnou patrónou.

Výkon demineralizátora je do 7 litrov demineralizovanej vody za 1 hodinu.  Vhodný pre lekárne, laboratória a zdravotnícke zariadenia. Všade tam, kde demineralizovaná voda musí spĺňať kvalitu od 0,01 po 4 mikrosiemens.

Detailné informácie

Podrobný popis

Predstavujeme vám obľúbený destilátor vody AQUAPURE. Tento typ destilátora - výrobnika čistenej vody (Aqua Purificata) zosobňuje ekonomické a nízkonákladové riešenie pre výrobu demineralizovanej vody. Jeho výdajnosť a výkon ho predurčuje pre menšie prevádzky so spotrebou do 50 litrov denne. Výhodou je jeho priame napojenie na prívod studenej vody. Okamžite po spustení vyrába destilátor vody AQUAPURE demineralizovanú vodu.
 

Aké výhody má náš destilátor AQUAPURE: 

  • minimálna spotreba elektrickej energie
  • zohrievanie vody nie je potrebné
  • demineralizovaná voda dostupná na použitie hneď po spustení
  • veľmi nízke náklady na výrobu 1 litra demineralizovanej vody
  • jednoduchá obsluha zariadenia
  • kompaktné rozmery - ľahká inštalácia

Výkon destilátora vody AQUAPURE je 5 až 7 L. vody za hodinu. Tento demineralizátor je vhodný na výrobu demineralizovanej vody aj pre lekárnicke a laboratórne účely. AQUAPURE obsahuje UV lampu a teda vodu dezinfikuje a odstraňuje baktérie. 

Destilátor vody AQUAPURE disponuje filtračnými vložkami, ktoré sa používaním opotrebujú a preto je potrebné počas svojej prevádzky servis. Je to výmena mechanického filtra, uhlíkového filtra, iontomeničovej demineralizačnej vložky. Výmena osmotickej membrány nastáva iba v prípade zníženia jej účinnosti až po dlhšom používaní (v priemere po 24 mesiacoch). Jej výmena je preto závislá na spotrebe vody a kvalite vstupnej vody.