RO400TWIN-DoubleBooster

Neohodnotené
€960
Na dotaz

Reverzná osmóza - destilátor vody, na výrobu demineralizovanej vody pre priemysel

Vysoko výkonný demineralizátor vody RO400TWIN-DoubleBooster je určený pre priemysel. Robustné zariadenie vybavené dvomi booster pumpami. O produkciu vody sa starajú dve zabudované RO membrány (2 x 400GPD). Nepretržitá výroba demineralizovanej vody. Demineralizátor je vhodný pre strojársku výrobu, práčovne a priemysel. Pre zabezpečenie požiadavky na kvalitu demineralizovanej vody: 1 µS.

Detailné informácie

Podrobný popis

Destilátor vody ROTWIN400-booster predstavuje výkonné a nízkonákladové riešenie pre výrobu demineralizovanej vody. Jeho výdajnosť ho predurčuje pre väčšie prevádzky so spotrebou do 2000 litrov denne. Výhodou je jeho priame napojenie na prívod studenej vody. Okamžite po spustení vyrába destilátor vody RO400TWIN-DoubleBooster demineralizovanú vodu.

  • zohrievanie vody nie je potrebné

  • demineralizovaná voda dostupná na použitie hneď po spustení zariadenia

  • zanedbateľné náklady na výrobu 1 litra demineralizovanej vody

  • veľmi jednoduchá obsluha

  • nízke prevádzkové náklady

  • rozmery šírka _ cm., výška _ cm., hĺbka _ cm. 

Výkon destilátora vody Aqualab je 50 až 80 litrov vody za hodinu (záleží od kvality vstupnej vody). Tento demineralizátor je vhodný na výrobu demineralizovanej vody pre technické účely bez potreby dezinfekcie vody. RO400TWIN-DoubleBooster neobsahuje UV lampu na ochranu pred baktériami . 

Destilátor vody RO400TWIN-DoubleBooster disponuje filtračnými vložkami na mechanickú filtráciu a úpravu vody. Filtre sa menia v závislosti od požiadaviek na výrobu demineralizovanej vody. Jedná sa o výmenu mechanického filtra, uhlíkového filtra, iontomeničovej vložky. Výmena osmotickej membrány nastáva iba v prípade zníženia jej účinnosti po dlhšom používaní. Jej výmena je preto závislá na spotrebe vody a kvalite vstupnej vody. 


OBSAH BALENIA:

- osmotický modul: 2x filtračná membrána (2x400 GPD)

- 2x booster pumpa

- 2x mechanická filtrácia

- 1x uhlíková náplň pred-úprava vody (pevný uhlíkový blok)

- čidlo proti chodu zariadenia na sucho (chráni booster pumpy)

- senzor vypnutia pri zvýšenom tlaku na výstupe (chráni membrány a booster pumpy)

- maximálny prietok filtrovanej vody od 60 do 80L/hod (výkon filtrovanej vody závisí od množstva rozpustených látok a od teploty vody)

- zariadenie stavané pre dlhodobú výrobu čistenej vody

- zabudovaný automatický preplach membrán pri každom spustení zariadenia

 

 VÝHODY : 
- malé rozmery
- jednoduchá inštalácia
- nízke prevádzkové náklady