Aktívne uhlie - náhradná náplň

Neohodnotené
Značka: VODASERVIS
€6,70
Skladom (100 ks)
Množstvo
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.

Náhradná filtračná náplň aktívneho uhlia pre naplniteľnú kartušu

Aktívne uhlie na úpravu pitnej vody je ideálnym riešením pre efektívne odstránenie nečistôt, chlóru, ťažkých kovov a organických znečisťujúcich látok z vody. Tento špičkový filtračný materiál zaisťuje čistú, zdravú a chutnú pitnú vodu pre vašu domácnosť. Aktívne uhlie je známe svojou vysokou adsorpčnou schopnosťou, čo výrazne zlepšuje kvalitu vody. Užite si sviežu a bezpečnú pitnú vodu bez zápachu každý deň vďaka našej náplni s aktívnym uhlím.

Detailné informácie

Podrobný popis

Objavte výnimočnú kvalitu a efektívnosť nášho aktívneho uhlia na úpravu pitnej vody. Tento filtračný materiál ideálnym riešením pre všetky domáce filtračné systémy, ktoré vyžadujú spoľahlivé a dlhodobé odstránenie nečistôt. Čistá a zdravá pitná voda je základom každej domácnosti, a náš produkt vám to umožní dosiahnuť jednoducho a efektívne.
 

Hlavné výhody aktívneho uhlia na úpravu pitnej vody:

  • Vysoká adsorpčná schopnosť: Aktívne uhlie má výnimočnú schopnosť adsorbovať široké spektrum nečistôt vrátane chlóru, ťažkých kovov, organických znečisťujúcich látok a rôznych chemických zvyškov. Tým zaručuje, že vaša voda bude nielen čistá, ale aj bezpečná na pitie.

  • Zlepšenie chuti a odstránenie zápachu: Odstránením nežiaducich látok, ktoré spôsobujú nepríjemné pachy a chute, aktívne uhlie výrazne zlepšuje celkovú kvalitu pitnej vody. Vďaka tomu si môžete užívať sviežu a chutnú vodu priamo z kohútika.

  • Jednoduchá inštalácia a výmena: Naše aktívne uhlie je navrhnuté tak, aby bolo kompatibilné s väčšinou bežných filtračných systémov na trhu. Výmena náplne je rýchla a jednoduchá, čo zaručuje minimálne narušenie vašej každodennej rutiny.

  • Ekonomická a ekologická voľba: S objemom 1000 ml ponúka naše aktívne uhlie dlhú životnosť a vysokú účinnosť, čo znižuje potrebu častých výmen. Tým nielen šetríte peniaze, ale tiež prispievate k ochrane životného prostredia.

 

 Ako používať aktívne uhlie na úpravu pitnej vody:

  1. Príprava: Pred prvým použitím aktívne uhlie prepláchnite vodou, aby ste odstránili jemný prach a čiastočky.
  2. Inštalácia: Nasypte aktívne uhlie do filtračného zariadenia podľa inštrukcií výrobcu vášho filtračného systému.
  3. Údržba: Pravidelne kontrolujte a podľa potreby vymieňajte náplň. V závislosti na kvalite vstupnej vody a objeme filtrovaného média môže byť potrebná výmena každých pár mesiacov.
 

Prečo zvoliť naše aktívne uhlie na úpravu pitnej vody?

Naše aktívne uhlie je starostlivo vybrané a testované, aby splnilo najvyššie štandardy kvality a bezpečnosti. Výrobný proces zaručuje, že každý gram uhlia má maximálnu efektívnosť pri adsorpcii nečistôt, čo vám poskytuje najlepší možný výsledok pri úprave pitnej vody.
 
Investujte do zdravia a pohody svojej rodiny s naším aktívnym uhlím na úpravu pitnej vody.
 
Kľúčové slová: aktívne uhlie, úprava pitnej vody, filtračný materiál, 1000 ml, odstránenie nečistôt, zlepšenie chuti vody, filtračné systémy, adsorpčná schopnosť.