Filtračná vložka 10" - STO

Neohodnotené
Značka: USTM
€8,40
Skladom (23 ks)

Univerzálna 10" hybridná - dvojstupňová filtračná vložka pre 10" domáce vodné filtre. Zabezpečuje mechanickú filtráciu studenej pitnej vody a zároveň úpravu chuti, odstraňuje nežiadúci zápach. Aktívne uhlie absorbuje a tým eliminuje toxické látky z vody. Vhodná pre použitie pre jedno výtokové miesto napr. pre poddrezový filter v kuchynskej linke.

Detailné informácie

Podrobný popis

Kvalitná univerzálna náhradná mechanicko - uhlíková filtračná vložka pre 10" vodné filtre. Odstráni mechanické nečistoty ako kal, piesok a iné nečistoty z pitnej či studničnej vody. Náplň z aktívneho uhlia sa postará o elimináciu nežiadúceho zapachu z vody, vylepší prirodzenú chuť vody a absorbčná schopnosť aktívneho uhlia eliminuje z vody zložky ako chlór, toxíny a iné nežiadúce látky. Životnosť vložky je maximálne 6 mesiacov, ale je taktiež závislá od množstva prefiltrovanej vody.

Filtračná vložka je kompatibilná s 10" (resp. 9"; 9 3/4") vodnými filtrami značiek Stagon, Atlas Filtri, Aqua Filter, USTM

 

Dodatočné parametre

Kategória: Filtračné vložky
Veľkosť: 10"
Rozmery: 251±1 x 74±0,5
Životnosť: max. 6 mesiacov
Prevádzkova teplota vody: od 2 ºC až 40 ºC
Výdatnosť: 6 l/min

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie