Neutralizačný filter pre kotol

Neohodnotené
Značka: USTM
€21
Neutralizátor kondenzátu pre plynové kotly
€21 €15
Skladom (3 ks)

Jednoduchý neutralizačný filter pre kondenzačné plynové kotly.

Vďaka obsiahnutej živici účinne neutralizátor kondenzátu upravuje kondenzačnú vodu a jej pH, ktorý vzniká v kondenzačnom plynovom kotly. Inštaláciou filtra chránite životné prostredie a kanalizáciu pred koróziou

Detailné informácie

Podrobný popis

Kompaktný filter na neutralizáciu kondenzátu z plynových kondenzačných kotlov má pozitívny vplyv na prírodné prostredie. Účinne chráni prospešné baktérie v domových čističkách odpadových vôd, zlepšuje ich kvalitu. Nenarušuje a neovplyvňuje činnosť plynového kondenzačného kotla ani odvádzanie kondenzačnej vody (odvádzanie kondenzátu sa deje prirodzene vďaka gravitácii).

 

POUŽITIE:

Filter je vhodný pre všetky typy kotlov s výkonom do 35 kW. Chráni kanalizačné potrubia pred koróziou. Môže byť inštalovaný vertikálne alebo horizontálne. Neobmedzuje tok kondenzátu alebo vzduchu cez odtokové potrubie, vďaka čomu je kompatibilný s kontinuálnym aj periodickým režimom odvádzania kondenzátu.

Telo filtra je vyrobené z priehľadného plastu. Obsah náplne môžete kontrolovať voľným okom. Filter je opakovane použiteľný.

Náplň je možné dopĺňať.

 

MONTÁŽ:

Neutralizátor kondenzátu pre plynové kotly by mal byť namontovaný na odtokovom potrubí kondenzátu za kotlom. Tento filter je vhodný pre vodorovnú aj zvislú inštaláciu. Horizontálna inštalácia filtra je efektívnejšia. Pri montáži filter ručne dotiahnite. Pre pevné a bezpečné uchytenie použite je možné použiť univerzálnu montážnu konzolu.

Dodatočné parametre

Kategória: Filtre na vodu
Max. výkon kotla: do 35kW
Max. prietok: 3 litre/h
pH pred neutralizáciou: od 1 do 5
pH po neutralizácii: viac ako 8
Spôsob pripojenia: 3/4"
Životnosť: 6 až 12 mesiacov
Princíp fungovania: tok gravitačnou silou