Timestrip: indikátor výmeny alebo servisu

Neohodnotené
Značka: TIMESTRIP
€2
Skladom (19 ks) Skladom (20 ks) Zvoľte variant
Variant balenia
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.

TIMESTRIP: Indikátor výmeny vložky alebo servisu

Inovatívny a obľúbený signalizátor pre upozornenie blížiaceho sa termínu potreby výmeny filtračnej vložky alebo vykonania servisu zariadenia. TIMESTRIP indikátor Vás spoľahlivo upozorní na vykonanie výmeny a vy si už nemusíte robiť poznámky v kalendári.

Detailné informácie

Podrobný popis

Timestrip je vizuálny indikátor, ktorý efektívne sleduje životnosť filtra a predstavuje dôležitý nástroj na správu údržby zariadení. Poskytuje jasnú signalizáciu blížiaceho sa termínu potreby servisu, výmeny filtračných vložiek alebo pravidelnej údržby prístroja. Naši zákazníci majú možnosť vybrať si medzi časovými variantami na 6 alebo 12 mesiacov. Každé balenie obsahuje 1 kus indikátora, ktorý je pripravený pomôcť vám udržať vaše zariadenie v optimálnom stave."

 

Časové indikátory Timestrip sú nenahraditeľným nástrojom pre sledovanie a správu času, ktorý uľahčuje výmenu dielcov alebo vykonanie servisu včas a tak pomáha zabezpečuje neustály výkon. S Timestripom nemusíte odhadovať, zaznamenávať alebo vypočítavať dátumy - červená farba sa pohybuje po časových značkách a keď dosiahne koniec, viete, že je čas na vykonanie výmeny filtračnej vložky alebo servisu zariadenia.

Pri každej výmene dielu stačí aktivovať nový indikátor Timestrip a nalepiť ho na povrch s izbovou teplotou, ako je papierovanie, informačná doska, časť alebo zariadenie. Tento jednoduchý nástroj vám poskytne dôležitú pripomienku na výmenu filtra, produktu alebo údržbu zariadenia.

Timestrip je k dispozícii v dĺžkach 6 alebo 12 mesiacov s časovou presnosťou ± 15 % pri izbovej teplote (priemer 22 °C). Jeho vertikálna grafika môže byť použitá rovno alebo zvisle, avšak nepoužívajte ho vonku, nevystavujte priamemu slnečnému svetlu ani na horúce alebo studené povrchy. Sú odolné proti postriekaniu, ale neponárajte ich do vody. Jednoduché skladovanie a použitie, inertné, kým nie sú aktivované, a jednorazové, samolepiace.