Úprava vody pre domácnosti

Zameriavame sa na poskytovanie komplexných služieb súvisiacich s úpravou pitnej vody a vodnými filtrami pre domácnosti (rodinné domy, bytové domy, chaty, atď.)

Našou filozofiou je individuálny prístup ku každému zákazníkovi. Uvedomujeme si, že každý problém s vodou a hlavne s pitnou vodou je špecifický. Úprava vody si vyžaduje dôkladnú analýzu stavu problému. Vďaka tomuto prístupu navrhujeme a realizujeme montáž technológiu na úpravu pitnej vody s maximálnym dôrazom na zachovanie alebo prinavrátenie zdravotnej nezávadnosti a čo najvyššej kvality vody na dennodenné pitie pre zákazníka.

Vykonávame bezplatné obhliadky priamo u zákazníkov pred vypracovaním cenovej ponuky. Zo skúseností vieme, že pri osobnom stretnutí a počas dôkladnej obhliadky priestoru predpokladanej montáže častokrát vyjdú na svetlo detaily na ktoré zákazník nemyslí alebo ich nepokladá za dôležité. Počas bezplatnej a nezáväznej obhliadke tieto nejasnosti jednoducho eliminujeme.

Máme zato, že napriek uponáhľanej a modernej dobe je dôležité budovať vzťahy so zákazníkmi a poskytovať dlhodobú starostlivosť.

Navrhujeme a realizujeme komplexné systémy a technológie na úpravu pitnej a studničnej vody. Používame osvedčené produkty a zariadenia od renomovaných výrobcov.

Zameriavame sa na úpravu tvrdej vody, vody železitej, odstránenie dusičnanov a dusitanov z pitnej vody.

V prípade výskytu nebezpečných a zdravotne závadných baktérií v pitnej vode realizujeme dezinfekciu studne alebo rozvodnej siete. Trvalé odstránenie baktérií nechemickým spôsobom - pomocou UV lampy. 

Máme v ponuke vodné filtre a filtračné vložky pre zabezpečenie kvalitnej mechanickej filtrácie pitnej a studničnej vody.

 

S nami získate:

- bezplatná nezáväzná obhliadka u Vás doma

- návrh technologického riešenia (viacerých variantov ak to zadanie dovoľuje)

- prezentácia a odkomunikovanie navrhnutej technológie

- profesionálnu montáž a realizovanie 

- odovzdanie diela zákazníkovi

- dlhodobá starostlivosť

KONTAKTUJTE NÁS:

mobil: +421 915 910 731

e-mail: info@vodaservis.sk

FACEBOOK: vodaservis.sk

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie