Úprava vody pre domácnosti

Zameriavame sa na poskytovanie komplexných služieb súvisiacich s úpravou pitnej vody a vodnými filtrami pre domácnosti (rodinné domy, bytové domy, chaty, atď.)

Našou filozofiou je individuálny prístup ku každému zákazníkovi. Uvedomujeme si, že každý problém s vodou a hlavne s pitnou vodou je špecifický. Úprava vody si vyžaduje dôkladnú analýzu stavu problému. Vďaka tomuto prístupu navrhujeme a realizujeme montáž technológiu na úpravu pitnej vody s maximálnym dôrazom na zachovanie alebo prinavrátenie zdravotnej nezávadnosti a čo najvyššej kvality vody na dennodenné pitie pre zákazníka.

Vykonávame bezplatné obhliadky priamo u zákazníkov pred vypracovaním cenovej ponuky. Zo skúseností vieme, že pri osobnom stretnutí a počas dôkladnej obhliadky priestoru predpokladanej montáže častokrát vyjdú na svetlo detaily na ktoré zákazník nemyslí alebo ich nepokladá za dôležité. Počas bezplatnej a nezáväznej obhliadke tieto nejasnosti jednoducho eliminujeme.

Máme zato, že napriek uponáhľanej a modernej dobe je dôležité budovať vzťahy so zákazníkmi a poskytovať dlhodobú starostlivosť.

Navrhujeme a realizujeme komplexné systémy a technológie na úpravu pitnej a studničnej vody. Používame osvedčené produkty a zariadenia od renomovaných výrobcov.

Zameriavame sa na úpravu tvrdej vody, vody železitej, odstránenie dusičnanov a dusitanov z pitnej vody.

V prípade výskytu nebezpečných a zdravotne závadných baktérií v pitnej vode realizujeme dezinfekciu studne alebo rozvodnej siete. Trvalé odstránenie baktérií nechemickým spôsobom - pomocou UV lampy. 

Máme v ponuke vodné filtre a filtračné vložky pre zabezpečenie kvalitnej mechanickej filtrácie pitnej a studničnej vody.

 

S nami získate:

- bezplatná nezáväzná obhliadka u Vás doma

- návrh technologického riešenia (viacerých variantov ak to zadanie dovoľuje)

- prezentácia a odkomunikovanie navrhnutej technológie

- profesionálnu montáž a realizovanie 

- odovzdanie diela zákazníkovi

- dlhodobá starostlivosť

KONTAKTUJTE NÁS:

mobil: +421 915 910 731

e-mail: info@vodaservis.sk

FACEBOOK: vodaservis.sk