Výrobník sódy pre firmy

Neohodnotené
€1 818
Na dotaz

Zabezpečte si jednoduchý a praktický spôsob, ako zabezpečiť zamestnancom prístup k perlivej vode s výdajníkom perlivej vody. Náš vysokovýkonný profesionálny výdajník  perlivej vody BUBLECOOL 2 je kompaktný a ľahký na obsluhu. Poskytuje čistú a chladenú filtrovanú vodu kedykoľvek to potrebujete. Ideálny pre každú firmu, ktorá si váži zdravý a hygienický pitný režim svojich zamestnancov.

Detailné informácie

Podrobný popis

Ak hľadáte jednoduchý a spoľahlivý spôsob, ako si vytvárať vlastnú chladenú sódu alebo chladenú neperlivú vodu v pohodlí svojej firmy či kancelárie, potom je náš výrobník sódy BUBLECOOL 2 pre firmy tou správnou voľbou. S naším výrobníkom máte k dispozícií vždy čerstvú chladenú vodu: perlivú alebo tichú. Už žiadne starosti s barelmi a obalmi od balených vôd. 

Náš výrobník sódy BUBLECOOL 2 pre firmy je vybavený moderným a spoľahlivým systémom, ktorý umožňuje rýchle a jednoduché vytváranie vynikajúcich nápojov v niekoľkých jednoduchých krokoch. Stačí len napojiť výrobník na zdroj vody a vo vašej kancelárii máte k dispozícii nekonečné množstvo sódy. Okrem toho, že sú nápoje vytvorené pomocou nášho výrobníka sódy vynikajúce na chuť. Ovládanie je zabezpečené pomocou dvoch profesionálnych výčapných kohútov.

Naša firma je zameraná na kvalitu a spoľahlivosť, preto sme sa snažili, aby bol náš výrobník sódy pre firmy maximálne bezpečný a jednoduchý na použitie. Je vyrobený z kvalitných a odolných materiálov a disponuje funkciami na zabezpečenie bezpečného a spoľahlivého prevádzkovania vo vašej firme.

Vybavenie svojej kancelárie našim výrobníkom sódy je jednou z najlepších investícií, ktoré môžete urobiť pre zdravie a spokojnosť vašich zamestnancov. Ak hľadáte spoľahlivý spôsob, ako si vychutnať osviežujúce nápoje v kancelárii, náš výrobník sódy pre firmy je tou správnou voľbou.

 
 

K výdajníku je potrebné dokúpiť redukčný ventil CO2: klikni tu
Tlaková fľaša nie je súčasťou balenia.

Dodatočné parametre

Kategória: Výdajník vody - filtrovaná voda
Šírka: 410 mm
Hrúbka: 460 mm
Výška: 1130 mm
Hmotnosť: 36 kg
Napätie: 230V / 50Hz
Výkon: 200 litrov / 1 hod