Fyzikálno chemický rozbor

Tip
29 hodnotení
€91
Skladom

Fyzikálno chemický rozbor vody vrátane akreditovanej mikrobiológie.

Rozšírený rozbor vody pre domácnosti a firmy. Odborne odoberieme vzorky vody z Vašej studne či vodovodu a vodu vyšetríme. Zákazník dostane protokol s výsledkami. Výsledky rozboru vody s Vami skonzultujeme a v prípade nepriaznivých výsledkov navrhneme odborné riešenia, aby bola Vaša voda nezávadnou a pitnou pre každodenné použitie.
 
 

Detailné informácie

Podrobný popis

PLATÍ PRE CELÉ SLOVENSKO
 
Pri každom vodnom zdroji (vodovod alebo studňa) je veľmi dôležité poznať podrobné zloženie vody. Hlavne voda z vlastného vodného zdroja ako je studňa môže obsahovať prvky, ktoré sú pre zdravie človeka a hlavne dojčiat a malých detí obzvlášť nebezpečné. Jednoducho povedané voda by mala byť čistá a zdravá. Bez zápachu, číra a bez zafarbenia. Napriek tomu, zloženie vody môže obsahovať taktiež zložky, ktoré nie je možné odhaliť senzorickými schopnosťami. Medzi tie patria v prípade vodovodov hlavne zložky vápnika, horčíka a obsah chlóru. V prípade studní sú to hlavne dusičnany, dusitany, ťažké kovy a nebezpečné baktérie.
 
Jediná možnosť ako bezpečne overiť kvalitu vodného zdroja je vykonanie komplexného rozboru vody. 
 
V dohodnutom termíne priamo pri Vašom vodnom zdroji odoberie náš pracovník odborne vzorky vody. Jej spracovanie a vyhodnotenie zabezpečujeme v modernom laboratóriu. K rozboru vody poskytujeme bezplatné odborné poradenstvo. Výsledok rozboru Vám bude doručený prostredníctvom protokolu naším pracovníkom a výsledky vysvetlené a skonzultované. V prípade, že kvalita vody vo Vašom vodnom zdroji bude nedostatočná, navrhneme riešenia, pomocou ktorého bude voda opäť zdravá, čistá a chutná.
 
DETAILY ZISŤOVANÉ PRI ROZBORE VODY:
 
Chemicko - fyzikálny rozbor vody 
reakcia vody - pH
pach
teplota
amónne ióny
voľný chlór
dusitany
dusičnany
železo
mangán
tvrdosť vody
vodivosť
farba
absorbancia
zákal
chemická spotreba kyslíka Mn
 

MÁTE ZÁUJEM O ROZBOR VODY?

KONTAKTUJTE NÁS TELEFONICKY NA 0918 099 615