Fyzikálno chemický rozbor

Tip
29 hodnotení
€91
Momentálne nedostupné

Fyzikálno chemický rozbor vody vrátane akreditovanej mikrobiológie.

Rozšírený rozbor vody pre domácnosti a firmy. Odborne odoberieme vzorky vody z Vašej studne či vodovodu a vodu vyšetríme. Zákazník dostane protokol s výsledkami. Výsledky rozboru vody s Vami skonzultujeme a v prípade nepriaznivých výsledkov navrhneme odborné riešenia, aby bola Vaša voda nezávadnou a pitnou pre každodenné použitie.
 
Cena je bez dopravy. Cena dopravy 0,50 Euro za 1 kilometer.

Detailné informácie

Podrobný popis

PLATÍ PRE BARDEJOV, PREŠOV, LIPANY, SABINOV A BLÍZKE OKOLIE - CENA BEZ DOPRAVY.
 
Pri každom vodnom zdroji (vodovod alebo studňa) je veľmi dôležité poznať podrobné zloženie vody. Hlavne voda z vlastného vodného zdroja ako je studňa môže obsahovať prvky, ktoré sú pre zdravie človeka a hlavne dojčiat a malých detí obzvlášť nebezpečné. Jednoducho povedané voda by mala byť čistá a zdravá. Bez zápachu, číra a bez zafarbenia. Napriek tomu, zloženie vody môže obsahovať taktiež zložky, ktoré nie je možné odhaliť senzorickými schopnosťami. Medzi tie patria v prípade vodovodov hlavne zložky vápnika, horčíka a obsah chlóru. V prípade studní sú to hlavne dusičnany, dusitany, ťažké kovy a nebezpečné baktérie.
 
Jediná možnosť ako bezpečne overiť kvalitu vodného zdroja je vykonanie komplexného rozboru vody. 
 
V dohodnutom termíne priamo pri Vašom vodnom zdroji odoberie náš pracovník odborne vzorky vody. Jej spracovanie a vyhodnotenie zabezpečujeme v modernom laboratóriu. K rozboru vody poskytujeme bezplatné odborné poradenstvo. Výsledok rozboru Vám bude doručený prostredníctvom protokolu naším pracovníkom a výsledky vysvetlené a skonzultované. V prípade, že kvalita vody vo Vašom vodnom zdroji bude nedostatočná, navrhneme riešenia, pomocou ktorého bude voda opäť zdravá, čistá a chutná.
 
DETAILY ZISŤOVANÉ PRI ROZBORE VODY:
 
Chemicko - fyzikálny rozbor vody 
reakcia vody - pH
pach
teplota
amónne ióny
voľný chlór
dusitany
dusičnany
železo
mangán
tvrdosť vody
 

MÁTE ZÁUJEM O ROZBOR VODY?

KONTAKTUJTE NÁS TELEFONICKY NA 0918 099 615

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie