Náhradná membrána RO GDP 75

Neohodnotené
Značka: VONTRON
€28
Skladom (3 ks)

Osmotická membrána VONTRON ULP1812-75 pre pitnú vodu.

Zabezpečte si vynikajúcu kvalitu pitnej vody s RO membránou GDP75. Naša membrána GDP75 je navrhnutá na efektívne odstraňovanie nečistôt, ťažkých kovov a solí z pitnej vody, čo zaručuje čistú a zdravú vodu vo vašej domácnosti. Objavte spoľahlivý spôsob čistenia vody s RO membránou GDP75."

Detailné informácie

Podrobný popis

Vontron ULP1812-75 je RO membrána, ktorá sa vyznačuje vysokou účinnosťou a spoľahlivosťou vo filtračnom procese. S kapacitou 283,9 litrov denne, táto membrána ponúka vynikajúci výkon pri odstraňovaní nečistôt, baktérií a ťažkých kovov z vody. S maximálnym pracovným tlakom 10,3 bar a teplotou vody od 2 °C do 45 °C je vhodná pre širokú škálu aplikácií. Vontron ULP1812-75 je ideálna voľba pre čistenie vody vo vašom domove, kancelárii alebo priemyselnom prostredí.
 
Zbavte sa nežiadúcich nečistôt a prvkov vo vašej vode. Získate čistú vodu, na ktorú sa môžete spoľahnúť každý deň.
 
 
Reverzná osmóza (RO) je proces, ktorý umožňuje čistenie vody odstraňovaním rozpustených solí, nečistôt a mikroorganizmov. RO membrána je hlavnou súčasťou tohto procesu a funguje na základe princípu selektívnej permeability. To znamená, že membrána prepúšťa iba žiadúce látky (vodu) a ostatné zadržiava alebo odstraňuje.
 
 
 
Pre použitie na denný pitný režim odporúčame použitie mineralizátora s obsahom prírodných a telu prospešných minerálov dôležitých pre zdravie.

Dodatočné parametre

Kategória: Reverzné osmózy a demineralizátory vody
Kapacita filtrácie vody: až 283,9 litrov / 24h
Plocha membrány: 0,38m2
? Stabilné odsolenie: 97,5%
? Minimálne odsolenie: 96%
Pracovný tlak (minimálny): 2 bar
Pracovný tlak (maximálny): do 10,3 bar
Teplota upravovanej vody: od 2 °C do 45 °C