Mineralizátor pre reverznú osmózu: L-MIN Q

Neohodnotené
Značka: USTM
€9
Skladom (47 ks)

Mineralizátor pre reverznú osmózu: oživte vodu vo svojom domove - s naším mineralizátorom získate vodu plnú živín a chuti!

 

Mineralizátor vody je zázrak v modernom svete, ktorý prináša čistú a zdravú vodu priamo do vašej domácnosti. Toto malé zariadenie je navrhnuté tak, aby do vody po výstupe z reverznej osmózy pridávalo dôležité minerály a stopové prvky, ktoré zabezpečujú optimálne zdravie a výživu vášho tela. Voda z mineralizátora nie je len čistá a chutná, ale tiež je bohatá na minerály, ktoré vaše telo potrebuje na správne fungovanie. Bez ohľadu na to, či pijete vodu priamo alebo ju používate na prípravu jedál, mineralizátor vody je skvelý spôsob, ako sa uistiť, že vaša voda je vždy zdravá a chutná. Vyberte si mineralizátor vody a užívajte si každú kvapku čistej a zdravej vody, ktorá pomôže vašemu telu lepšie dosiahnuť optimálne zdravie.

Detailné informácie

Podrobný popis

Mineralizátor pre domáci vodný filter (reverznú osmózu) je zariadenie, ktoré pridáva do čistej vody minerály a stopové prvky, ktoré sú dôležité pre správne fungovanie nášho tela. Funguje to tak, že potom čo voda z vodovodu prechádza cez filtrovacie zariadenie, ktoré odstraňuje nečistoty a nežiaduce látky prejde voda cez mineralizačnú nádobu, ktorá obsahuje minerály a stopové prvky, ako napríklad vápnik, horčík, draslík, železo a zinok. Tieto minerály sa uvoľňujú do vody a pridávajú jej výživovú hodnotu, čo z nej robí zdravšiu a chutnejšiu vodu.

Mineralizátor pre domáci reverznú osmózu sa má pravidelne meniť (najviac 1x za 6 mesiacov), aby sa udržala optimálna úroveň minerálov v vode. Tento proces zabezpečuje, že vaša voda je vždy plná prospešných minerálov, ktoré vám pomôžu udržať sa zdravým a fit.

Takže ak chcete mať doma zdravú a chutnú vodu, mineralizátor pre domáci vodný filter je skvelým spôsobom, ako to dosiahnuť. Pridajte tento účinný a spoľahlivý zariadenie do svojho vodovodného systému a užívajte si vodu, ktorá bude nielen chutná, ale aj zdravá pre vaše telo.

 

Kartuša je naplnená kvalitným dolomitovým médiom. Okrem iného vápnik je súčasťou kostí a zubov, podieľa sa na procese svalovej kontrakcie, hrá dôležitú úlohu pri vylučovaní hormónov. Horčík sa podieľa na viac ako 300 biochemických procesoch. Je nevyhnutný pre správne fungovanie nervového a imunitného systému.

 

Katióny:

  • Ca+ 34 mg/l
  • Mg+ 12 mg/l
  • Na+ 22 mg/l
  • K+ 8,5 mg/l

 

Anióny:

  • CO- 10 mg/l
  • SO- 0,3 mg/l
  • Cl- 0,8 mg/l
  • F- 0,06 mg/l

PREČO POUŽÍVAŤ MINERALIZÁTOR PRE REVERZNÚ OSMÓZU:

- obohatenie vody o minerálne zlúčeniny (napríklad vápnik a horčík)
- majú pozitívny vplyv na organizmus
- používa sa na úpravu vody po procese reverznej osmózy

Konštrukcia kartuše bola navrhnutá tak, aby jej montáž a výmena bola jednoduchá a nevyžadovala použitie špecializovaných nástrojov. Veľkosť zŕn média bola zvolená tak, aby voda zostala dlhšie v kontakte s náplňou, čím sa zabezpečí lepšia mineralizácia pitnej vody.

Dodatočné parametre

Kategória: Filtračné vložky
Pripojenie: 1/4" - rýchlospojky
Životnosť: max. 6 mesiacov
Prevádzkova teplota vody: 2-40 (ºC)
Max. tlak vody: 6 bar
Max. prietok: 3,5l/min
Rozmery: 10" x 2" (245 x 50mm)
Teplota vody: 2 (°C) až 40 (°C)