Cintropur NW25 - filtračné rukávy (sada)

Neohodnotené
Značka: CINTROPUR
€11,89
Skladom (23,8 ks) Skladom (21 ks) Zvoľte variant
Veľkosť pórov
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.

Filtračné rukávy pre CINTROPUR NW25


Kvalitné náhradné filtračné rukávy pre filter CINTROPUR NW25. Vyznačujú sa dokonalou filtráciou, poskytujú vysoké prietoky a majú veľmi nízku tlakovú stratu. Osvedčené v priemysle ale aj domácnostiach. Vyrobené v Taliansku. Odstraňuje mechanické nečistoty, piesok, bahno, hrdzu, zadržiava tzv. vodný sliz a další nerozpustené látky vo vode. Na výber 10 mikrónové alebo 25 mikrónové varianty. 

Každé balenie obsahuje 5 kusov filtračných rukávov.

Detailné informácie

Podrobný popis

Náhradné filtračné rukávy na mechanickú filtráciu vody pre vodný filter Cintropur NW25:

Náhradné vložky pre filtre CINTROPUR na prvý pohľad pripomínajú návleky. Spôsob použitia je jednoduchý, kostru filtra tvorí plastový valec. Na daný valec sa filtračné rukávy nasadzujú.

Každé balenie filtračných obsahuje 5 kusov rukávov. Filtračné rukávy nie sú opakovateľne použiteľné, nie sú umývateľné resp. preplachovacie.

Vodné filtre a filtračné rukávy CINTROPUR sú celosvetovo známe vďaka svojím nízkym nákladom a pýšia sa jednými z najvyšších prietokov na trhu. Majú taktiež jedinečne nízke tlakové straty. To ich predurčuje pre použitie v priemysle, potravinárskom sektore, poľnohospodárstve ale aj v domácnostiach.

Obsah balenia

  1. Vložky Cintropur NW25 (25 mcr) - 5 ks

Dodatočné parametre

Kategória: Filtračné vložky
Materiál: polyester
Rozmer vložky: 280 x 105 mm
Filtračná plocha: 450 cm2
Počet rukávov v balení: 5 kusov