Sieťkový filter 10"

Neohodnotené
Značka: USTM
€9
Skladom (29 ks)

Filtračná vložka 10" sitko - pre mechanickú filtráciu.

Umývateľná a opakovane použiteľná 10" filtračná vložka, tzv. kostrička, nazývaná tiež sieťkový filter pre mechanickú filtráciu pitnej vody. Vhodná pre vodné filtre pre domácnostsi a priemysel. Slúži na odstránenie piesku, hliny, hrdze a všetkých ostatných mechanických zložiek z vody. Úroveň filtrácie vody: 70 mikrónov.

Detailné informácie

Podrobný popis

Sieťková filtračná vložka 10" je vhodnou ako prvý stupeň mechanickej filtrácie v prípade, že voda vykazuje vyšší stupeň mechanických nečistôt, kalu, piesku a pod. Vďaka tomu, že je umývateľná a viacnásobne použiteľná pomáha šetriť náklady. Je kompatibilná s 10" vodnými filtrami. Ak sa použije ako prvý stupeň dokáže zachytiť nečistoty a zároveň chrániť ostatné stupne resp. filtračné vložky z vinutého alebo pevného polypropylénu, čím zvýši ich životnosť, v prípade viacnásobnej mechanickej filtrácie, pri použití dvojitého alebo trojitého vodného filtra.
Ak si nie ste istý, či je použitie sieťkovej filtračnej vložky pre Vás vhodným riešením, neváhajte nás kontaktovať. Radi Vám pomôžeme.

Dodatočné parametre

Kategória: Filtračné vložky
Výška: 250 mm
Šírka: 68 mm
Pracovná teplota: 2-70 (ºC)
Prietok: 30 litrov / 1 minúta