Vodný filter 10" - Maxi set

Neohodnotené
Značka: USTM
€18
Skladom (16 ks) Skladom (22 ks) Skladom (54 ks) Zvoľte variant
Veľkosť
Pripojenie
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.

Mechanická filtrácia pitnej vody.

Novinka na trhu. Kompletná sada vodného filtra o rozmere 10" pre domácnosti a priemysel pre mechanickú filtráciu alebo úpravu pitnej vody. Súčasťou balenia je indikátor výmeny TIMESTRIP filtračnej vložky, ktorý Vám automaticky po 6 mesiacoch signalizuje nutnosť výmeny filtračnej vložky alebo náplne. Vysokopevná filtračná nádoba umožňuje použitie pri tlakoch do 8 bar. BPA free. Sada obsahuje filtračnú vložku (pevný polypropylén), indikátor výmeny TIMESTRIP montážnu konzolu, uvoľňovací kľúč a skrutky na uchytenie, to všetko v kartónovej krabici.

Detailné informácie

Podrobný popis

Kompletná sada kvalitného 10" vodného filtra na filtráciu alebo úpravu pitnej vody. Produkt disponuje širokou škálou pripojovacích priemerov: 1/2" 3/4" a 1", čo zaisťuje univerzálnosť použitia podľa individuálnych potrieb zákazníka. Filtračná nádoba umožnuje prevádzku tlaku vody 8 bar. Moderná filtračná hlava je vybavená odvzdušňovacím ventilom. Slúži na odtlakovanie vodného filtra v prípade potreby výmeny filtračnej vložky alebo filtračnej náplne. Pripojenie je realizované pomocou mosadzných závitov. Pre uľahčenie montáže sú v hornej časti filtračnej hlavy znázornené šípky zobrazujúce smer toku vody. Tesnosť vodného filtra zabezpečujú dva O-krúžky.

Jednoduchá montáž filtra vďaka kompletnému baleniu, ktoré obsahuje montážnu konzolu so skrutkami a uvoľňovací kľúč a filtračnú vložku. To všetko v jednom balení.
      

 Tento vodný filter je určený pre mechanickú filtráciu alebo úpravu studenej pitnej vody.

Dodatočné parametre

Kategória: Filtre na vodu
Pracovná teplota: 2 (°C) až 30 (°C)
Maximálny tlak vody: 8 bar
Výška: 320 mm
Šírka: 123 mm
Hĺbka: 110 mm