Vinutý polypropylén: 5"

Neohodnotené
Značka: USTM
€2,70
Skladom (38 ks) Skladom (45 ks) Zvoľte variant
Veľkosť pórov
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.

Filtračná vložka pre veľmi jemnú mechanickú filtráciu.

Univerzálna 5" filtračná vložka z vinutého polypropylénu. Ľudovo povedané taktiež vláknová alebo šnúrková vložka.  Zabezpečuje mechanickú filtráciu pitnej vody pre vodné filtre v domácnosti alebo priemysle. Dobre poslúži na filtráciu piesku, hliny a ostatných nečistôt z vody. Na výber rôzne úrovne jemnosti filtrácie vody: 5 alebo 20 mikrónov.

Detailné informácie

Podrobný popis

Šnúrková vložka z polypropylénu je vhodná pre veľmi jemnú mechanickú filtráciu. Vinuté vlákno zabezpečí dobrú odolnosť voči mechanickým nečistotám v pitnej či studničnej vode. Naše filtračné vložky sú certifikované pre styk s pitnou vodou. Táto filtračná vložka je kompatibilná so všetkými 5" vodnými filtrami či filtračnými nádobami.

Treba mať na pamäti, že čím menšie číslo veľkosti pórov vložky zvolíte, tým bude filtrácia efektívnejšia a tým menšie čiastočky bude zachytávať. Netreba zabúdať na to, že vysoká úroveň filtrácie môže nepriaznivo ovplyvniť prietok vody resp. tlak vody v potrubí. Ak si nie ste istý neváhajte nás kontaktovať mailom alebo telefonicky a poradíme Vám s výberom najvhodnejšieho typu filtračných vložiek. a radi Vám poradíme.

Životnosť filtračnej vložky je závislá od objemu prefiltrovanej vody. V štandadrných podmienkach plní svoju funkciu mechanickej filtrácie vody počas max. 6 mesiacov. Po 6 mesiacoch je nutné ju vymeniť za novú filtračnú vložku.

Dodatočné parametre

Kategória: Filtračné vložky
? Priemer: 58 mm
? Výška: 127 mm
? Priepustnosť: 5μm alebo 20μm
? Pracovná teplota: od 2 °C do 45 °C
? Životnosť: do 6 mesiacov