Pevný polypropylén: 5"

Neohodnotené
Značka: USTM
€2,50
Skladom (22 ks) Skladom (81 ks) Skladom (74 ks) Zvoľte variant
Veľkosť pórov
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.

Filtračná vložka pre jemnú mechanickú filtráciu.

Kvalitná 5" filtračná vložka z pevného polypropylénu. Zabezpečí jemnú mechanickú filtráciu pitnej vody. Vhodná pre vodné filtre a reverzné osmózy. Slúži na odstránenie piesku, hliny, hrdze a všetkých ostatných mechanických zložiek z vody. Na sklade rôzne úrovne jemnosti filtrácie vody: 5, 10 alebo 20 mikrónov.

Detailné informácie

Podrobný popis

Polypropylénová filtračná vložka pre jemnú mechanickú filtráciu vody. Slúži na zachytenie všetkých zložiek mechanického pôvodu z vody. Je dôležitá pre zabezpečenie bezproblémového chodu domácich spotrebičov a zariadení, ktoré môžu byť citlivé na kvalitu vody a mechanické častice z vody, ktoré by ich mohli poškodiť (práčka, kávovar, vodovodné batérie, bojler, ohrievač vody). Filtračná vložka z pevného polypropylénu je plne kompatibilná zo všetkými 10" vodnými filtrami či filtračnými nádobami. Taktiež je vhodná pre filtráciu vody v reverznej osmóze.

Čím menšie číslo mikrónov zvolíte tým efektívnejšia je filtrácia vody. Netreba však zabúdať na to, že vysoká úroveň filtrácie môže negatívnym spôsobom ovplyvniť prietok vody resp. ho znížiť. Ak si nie ste istý kontaktujte nás mailom alebo telefonicky a radi Vám poradíme.

Životnosť filtračnej vložky je závislá od objemu prefiltrovanej vody. V štandadrných podmienkach domácnosti plní svoju funkciu mechanickej filtrácie vody počas max. 6 mesiacov. Po 6 mesiaoch je nutné ju vymeniť za novú filtračnú vložku.

Dodatočné parametre

Kategória: Filtračné vložky
? Priemer: 62 mm
? Výška: 128 mm
? Priepustnosť: 5, 10, 20 mikrónov
? Pracovná teplota: od 2 °C do 60 °C
? Životnosť: do 6 mesiacov