Vinutý polypropylén: 7"

Neohodnotené
Značka: USTM
€2,70
Skladom (40 ks) Skladom (49 ks) Zvoľte variant
Veľkosť pórov
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.

Filtračná vložka pre veľmi jemnú mechanickú filtráciu.

Kvalitná 7" filtračná vložka z vinutého polypropylénu pre 7" vodné filtre. Nazývaná tiež vláknová alebo šnúrková. Slúži na mechanickú filtráciu pitnej vody pre vodné filtre v domácnosti alebo priemysle. Dobre poslúži na filtráciu piesku, hliny a ostatných nečistôt z vody. Veľkosť pórov je 20 mikrónov.

Detailné informácie

Podrobný popis

Šnúrková vložka z polypropylénu je vhodná pre veľmi jemnú mechanickú filtráciu. Vinuté vlákno zabezpečí dobrú odolnosť voči mechanickým nečistotám v pitnej či studničnej vode. Naše filtračné vložky sú certifikované pre styk s pitnou vodou. Táto filtračná vložka je kompatibilná iba so 7"  vodnými filtrami či filtračnými nádobami.

Ak si nie ste istý neváhajte nás kontaktovať mailom alebo telefonicky a poradíme Vám s výberom najvhodnejšieho typu filtračných vložiek. a radi Vám poradíme.

Životnosť filtračnej vložky je závislá od objemu prefiltrovanej vody. V štandadrných podmienkach plní svoju funkciu mechanickej filtrácie vody počas max. 6 mesiacov. Po 6 mesiacoch je nutné ju vymeniť za novú filtračnú vložku.

Dodatočné parametre

Kategória: Filtračné vložky
? Priemer: 58 mm
? Výška: 127 mm
? Priepustnosť: 5μm alebo 20μm
? Pracovná teplota: od 2 °C do 45 °C
? Životnosť: do 6 mesiacov