Vodný filter 10" - Antibacterial

Neohodnotené
Značka: USTM
€19,97 €20,40 €20,88 od €19,97
Skladom (5 ks) Skladom (13 ks) Skladom (5 ks) Zvoľte variant
Veľkosť
Pripojenie
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.

Vodný filter ANTIBACTERIAL: zdravá voda pre zdravý život s našim antibakteriálnym vodným filtrom

Vyberte si pre svoju domácnosť 10" filter na vodu ANTIBACTERIAL s najmodernejšou antibakteriálnou technológiou! Inovatívne materiály použité prí výrobe filtra bránia rozvoju baktérií a choroboplodných zárodkov vo vašej pitnej vode. Tým je zabezpečená zdravá a čistá voda pre vás a vašu rodinu. Tento filter na vodu je skvelou voľbou pre každého, kto chce mať istotu, že jeho pitná voda je zdravá a bezpečná. Nezabudnite, že voda je základom nášho zdravia a každodenného fungovania nášho tela, takže investícia do 10" filtra na vodu ANTIBACTERIAL pre domácnosť je investíciou do vašej budúcnosti. Objednajte si ho ešte dnes a zaistite si prístup k najlepšej kvalite vody pre vašu rodinu!

Detailné informácie

Podrobný popis

Zvoľte si najlepší vodný filter s antibakteriálnou technológiou s aktívnym činidlom na báze zinku pre zdravú a bezpečnú vodu! Tento filter má antibakteriálny a antiseptický účinok a neobsahuje žiadne škodlivé nanomateriály alebo ťažké kovy. Kompatibilný s filtračnými vložkami na trhu. Filter má priehľadné telo, ktoré vám umožňuje hocikedy vizuálne skontrolovať stav filtračnej vložky. S dvojitým tesnením a najvyššou kvalitou spracovania, zaručuje tento filter dokonalú tesnosť a bezpečnosť s bezpečnostnou poistkou. Filter neobsahuje BPA materiály. Vyrobené v EU. Filter ANTIBACTERIAL je pre výbornou voľbou pre zdravú a bezpečnú pitnú vodu! Nechajte náš vodný filter ANTIBACTERIAL ochrániť vašu vodu a váš zdravý život!

Pri výrobe 10" vodného filtra - Antibacterial bola použitá najmodernejšia antibakteriálna a antiseptická technológia. Antibakteriálna úprava zabraňuje tvorbe biofilmu vo vnútri celej filtračnej nádoby a hlavy vodného filtra. Úprava filtračnej nádoby a hlavy na báze zinku aktívne bráni rozvoju bakteriálnej flóry a eliminuje riziko mikrobiálnej korózie. Vďaka antibakteriálnej úprave sa zároveň zvýšila pevnosť a životnosť filtračnej nádoby. 

Z dôvodu efektívnejšej ochrany a dokonalejšej filtrácie pitnej vody odporúčame použiť antibakteriálne filtračné vložky PS PROTECT alebo vodu upravujúcu vložku z aktívneho uhlia: GAC NS.

Vodný filter 10" - ANTIBACTERIAL môžete použiť ako jeden vodný filter pre mechanickú filtráciu pitnej vody priamo na potrubí alebo ako dvoj či troj stupňový filtračný systém pre pitnú vodu v sérii. Hlava tela je vybavená ventilačným (odtlakovacím ventilom) otvorom, ktorý uľahčuje výmenu filtračných vložiek. 

Obsah balenia: priehľadná filtračná nádoba, filtračná hlava s mosadzným závitom, odtlakovací ventil (uvoľňovačo tlaku vzduchu), konzola, uvoľňovací kľúč, montážne skrutky.

Poznámka: Nepoužívajte pre mikrobiologicky kontaminovanú vodu.
Zahmlievanie tela filtračnej nádoby je dôsledkom použitej antibakteriálnej technológie a nie je na závadu

Dodatočné parametre

Kategória: Filtre na vodu
Pracovná teplota: 2 (°C) až 30 (°C)
Pracovný tlak: 8 bar
Šírka: 123 (mm)
Hĺbka: 110 (mm)
Výška: 320 (mm)