Aktívne uhlie GAC so striebrom

Neohodnotené
Značka: USTM
€11,50
Vypredané

Vložka na úpravu pitnej vody. Granulované aktívne uhlie impregnované striebrom. Technický vyspelá dvojstupňová filtračná bakteriostatická 10" kartuša. na úpravu chuti a odstráneniu zápachu z vody. Obsahuje aktívne uhlie z kokosových škrupín naimpregnovaných striebrom, vďaka čomu zabraňuje vzniku a rozvoju baktérií. Mimoriadne účinná pri odstraňovaní pachov z vody. Zlepšuje chuť vody. Zabudovaný 5µm polypropylénový filter účinne odstraňuje mechanické nečistoty.

Detailné informácie

Podrobný popis

Univerzálna 10" dvojstupňová filtračná vložka na úpravu chuti a odstránenia zápachu z pitnej vody. Obsahuje granulované aktívne uhlie naimpregnované striebrom pre zabezpečenie antibakteriálnej ochrany. Striebro bráni vzniku a rozvoju baktérií a mikróbov.

Aktívne uhlie je vynikajúcim filtračným materiálom. Vďaka pórovitej štruktúre pohlcuje nežiadúce, znečisťujúce zložky a toxické látky z pitnej vody. Striebro zabezpečí likvidáciu a eliminovanie mikróbov a baktérií. Polypropylénový filter sa postará o odstránenie mechanických nečistôt z vody. Výsledkom je chutná a čistá voda zbavená od mechanických nečistôt ako piesok, kal s upravenou chuťou a odstráneným zápachom.

Striebro obsiahnuté v aktívnom uhlí narušuje DNA a poškodzuje bunkové membrány baktérií a mikróbov. Tým spôsobí ich zánik a rozpad a znemožní ich množenie.

Pred použitím odporúčame filtračnú vložku prepláchnuť, kým nezmizne zafarbenie vody. Počiatočné zafarbenie vody nie je na závadu.

 

Filtračná vložka je kompatibilná s 10" (resp. 9"; 9 3/4") vodnými filtrami značiek Stagon, Atlas Filtri, Aqua Filter, USTM

 

Dodatočné parametre

Kategória: Filtračné vložky
Maximálny prietok: 6 l/min
Výška: 251 mm
Priemer: 73 mm
Životnosť: 6 mesiacov
Filtrácia: 5 mikrónov
Pracovná teplota: 2 (°C) až 40 (°C)