Aktívne uhlie GAC so striebrom

Neohodnotené
Značka: USTM
€11,50
Skladom (60 ks)

Vložka na úpravu pitnej vody. Granulované aktívne uhlie impregnované striebrom. Technický vyspelá dvojstupňová filtračná bakteriostatická 10" kartuša. na úpravu chuti a odstráneniu zápachu z vody. Obsahuje aktívne uhlie z kokosových škrupín naimpregnovaných striebrom, vďaka čomu zabraňuje vzniku a rozvoju baktérií. Mimoriadne účinná pri odstraňovaní pachov z vody. Zlepšuje chuť vody. Zabudovaný 5µm polypropylénový filter účinne odstraňuje mechanické nečistoty.

Detailné informácie

Podrobný popis

Univerzálna 10" dvojstupňová filtračná vložka na úpravu chuti a odstránenia zápachu z pitnej vody. Obsahuje granulované aktívne uhlie naimpregnované striebrom pre zabezpečenie antibakteriálnej ochrany. Striebro bráni vzniku a rozvoju baktérií a mikróbov.

Aktívne uhlie je vynikajúcim filtračným materiálom. Vďaka pórovitej štruktúre pohlcuje nežiadúce, znečisťujúce zložky a toxické látky z pitnej vody. Striebro zabezpečí likvidáciu a eliminovanie mikróbov a baktérií. Polypropylénový filter sa postará o odstránenie mechanických nečistôt z vody. Výsledkom je chutná a čistá voda zbavená od mechanických nečistôt ako piesok, kal s upravenou chuťou a odstráneným zápachom.

Striebro obsiahnuté v aktívnom uhlí narušuje DNA a poškodzuje bunkové membrány baktérií a mikróbov. Tým spôsobí ich zánik a rozpad a znemožní ich množenie.

Pred použitím odporúčame filtračnú vložku prepláchnuť, kým nezmizne zafarbenie vody. Počiatočné zafarbenie vody nie je na závadu.

 

Filtračná vložka je kompatibilná s 10" (resp. 9"; 9 3/4") vodnými filtrami značiek Stagon, Atlas Filtri, Aqua Filter, USTM

 

Dodatočné parametre

Kategória: Filtračné vložky
Maximálny prietok: 6 l/min
Výška: 251 mm
Priemer: 73 mm
Životnosť: 6 mesiacov
Filtrácia: 5 mikrónov
Pracovná teplota: 2 (°C) až 40 (°C)

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie