Domáce testy vody - 5 ks

Akcia
6 hodnotení
Značka: VODASERVIS
€29
Skladom (10 ks)

Domáce testy vody - balenie 5 kusov

Maxi balenie domáceho testu na pitnú a studničnú vodu. Obsahuje 5 samostatných balení za zvýhodnenú cenu. Rýchlý a spoľahlivý rozbor pitnej a studničnej vody na domáce použitie. Za 60 sekúnd získate informáciu, či vaša voda obsahuje dusičnany a dusitany. Taktiež otestujete úroveň tvrdosti vody, pH a chlóru vo vode či už zo studne či z vodovodu. Vďaka nášmu maxi baleniu domáceho rozboru otestujete, hodnoty kvality Vašej vody opakovane alebo môžte otestovať viaceré zdroje či studne pitnej vody.

Detailné informácie

Podrobný popis

Rýchle a spoľahlivé domáce orientačné testy na analýzu pitnej a studničnej vody.

Overenie kvality pitnej či studničnej vody a jej zdravotnej nezávadnosti v domácich podmienkach.

Testami overíte obsah dusičnanov a dusitanov vo vode. Taktiež zistíte úroveň tvrdosti vody (trvalej a prechodnej), pH hodnotu vody a hodnoty chlóru vo vode.

Každé z piatich balení domáceho testu vody obsahuje podrobný a zrozumiteľný návod, indikačný papierik (1 kus) - tester, a farebnú šablónu na vyhodnotenie. Odborné vzdelanie a skúsenosti s rozborom kvality vody nie sú potrebné. Vykonanie  domáceho testu je nenáročné a užívateľsky jednoduché. Výsledky všetkých hodnôt rozboru vody dostanete do 1 minúty.

V prípade nepriaznivých výsledkov zistených po otestovaní Vašej vody resp. studne nás neváhajte kontaktovať mailom alebo telefonicky. Radi s Vami výsledky testu vody bezplatne skonzultujeme. Zadarmo navrhneme riešenie ako problémy s vodou (vysoká tvrdosť vody, nebezbečný obsah dusičnanov / dusitanov, zlé hodnoty pH, atď.) čo najúčinejšie a najefektívnejšie odstrániť a tak zvýšiť kvalitu Vašej vody aby spĺňala podmienky na pitie.

- TEST DUSITANOV - vysoký obsah dusitanov vo vode je veľmi nebezpečný pre zdravie človeka a hlavne malých detí!
- TEST DUSIČNANOV - nadmerný obsah hodnoty dusičnanov indikuje silné znečistenie vody (napr. splašky, maštaľný hnoj, hnojivá, kaly)
- TEST PRECHODNEJ TVRDOSTI - spôsobuje zanášanie spotrebičov od vodného kameňa (kanvica, práčka, kotol, bojler)
- TEST TRVALEJ TVRDOSTI - agresívne poškodzuje a narúša gumené a plastové časti domácich spotrebičov (rozvody, hadice, tesnenia)

- TEST pH - pitná voda by mala vykazovať hodnoty pH od 6,8 do 7,6
- TEST CHLÓRU - zistenie či je voda dostatočne dezinfikovaná, no zároveň či obsah chlóru nepresahuje prijateľné úrovne pre pitie


 

OBSAH KAŽDÉHO BALENIA:

- podrobný a zrozumiteľný návod na použitie a vysvetlivky, nie je potrebné odborné vzdelanie

- testovací prúžok (1 kus) na okamžité stanovenie hodnôt
 
- grafická šablóna na vyhodnotenie všetkých hodnôt domáceho rozboru vody.

VODASERVIS.SK: domáci test (rozbor/analýza) pitnej a úžitkovej vody