Domáce testy vody - 5 ks

Akcia
6 hodnotení
Značka: VODASERVIS
€27,50
Skladom

Domáce testy vody - balenie 5 kusov

Maxi balenie domáceho testu na pitnú a studničnú vodu. Obsahuje 5 samostatných balení za zvýhodnenú cenu. Rýchlý a spoľahlivý rozbor pitnej a studničnej vody na domáce použitie. Za 60 sekúnd získate informáciu, či vaša voda obsahuje dusičnany a dusitany. Taktiež otestujete úroveň tvrdosti vody, pH a chlóru vo vode či už zo studne či z vodovodu. Vďaka nášmu maxi baleniu domáceho rozboru otestujete, hodnoty kvality Vašej vody opakovane alebo môžte otestovať viaceré zdroje či studne pitnej vody.

Detailné informácie

Podrobný popis

Rýchle a spoľahlivÉ domáce orientačné testy na analýzu pitnej a studničnej vody.

Overnie kvality pitnej či studničnej vody a jej zdravotnej nezávadnosti v domácich podmienkach.

Testami overíte obsah dusičnanov a dusitanov vo vode. Taktiež zistíte úroveň tvrdosti vody (trvalej a prechodnej), pH hodnotu vody a hodnoty chlóru vo vode.

Každé z piatich balení domáceho testu vody obsahuje podrobný a zrozumiteľný návod, indikačný papierik (1 kus) - tester, a farebnú šablónu na vyhodnotenie. Odborné vzdelanie a skúsenosti s rozborom kvality vody nie sú potrebné. Vykonanie  domáceho testu je nenáročné a užívateľsky jednoduché. Výsledky všetkých hodnôt rozboru vody dostanete do 1 minúty.

V prípade nepriaznivých výsledkov zistených po otestovaní Vašej vody resp. studne nás neváhajte kontaktovať mailom alebo telefonicky. Radi s Vami výsledky testu vody bezplatne skonzultujeme. Zadarmo navrhneme riešenie ako problémy s vodou (vysoká tvrdosť vody, nebezbečný obsah dusičnanov / dusitanov, zlé hodnoty pH, atď.) čo najúčinejšie a najefektívnejšie odstrániť a tak zvýšiť kvalitu Vašej vody aby spĺňala podmienky na pitie.

- TEST DUSITANOV - vysoký obsah dusitanov vo vode je veľmi nebezpečný pre zdravie človeka a hlavne malých detí!
- TEST DUSIČNANOV - nadmerný obsah hodnoty dusičnanov indikuje silné znečistenie vody (napr. splašky, maštaľný hnoj, hnojivá, kaly)
- TEST PRECHODNEJ TVRDOSTI - spôsobuje zanášanie spotrebičov od vodného kameňa (kanvica, práčka, kotol, bojler)
- TEST TRVALEJ TVRDOSTI - agresívne poškodzuje a narúša gumené a plastové časti domácich spotrebičov (rozvody, hadice, tesnenia)

- TEST pH - pitná voda by mala vykazovať hodnoty pH od 6,8 do 7,6
- TEST CHLÓRU - zistenie či je voda dostatočne dezinfikovaná, no zároveň či obsah chlóru nepresahuje prijateľné úrovne pre pitie


 

OBSAH KAŽDÉHO BALENIA:

- podrobný a zrozumiteľný návod na použitie a vysvetlivky, nie je potrebné odborné vzdelanie

- testovací prúžok (1 kus) na okamžité stanovenie hodnôt
 
- grafická šablóna na vyhodnotenie všetkých hodnôt domáceho rozboru vody.

VODASERVIS.SK: domáci test (rozbor/analýza) pitnej a úžitkovej vody

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie