Dvojitý vodný filter (piesok a vodný kameň)

95 hodnotení
Značka: USTM
€69,60 €69,60 €70,80 od €69,60
Dvojifilter na mechanickú filtráciu a úpravu tvrdej pitnej vody
€69,60 €69,60 €70,80 od €69,60 €55 €56 €57 od €55
Skladom Skladom Skladom Zvoľte variant
Veľkosť
Pripojenie
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.

Kombinovaný filter na mechanickú filtráciu a úpravu tvrdej vody.

Vodný filter z dvoch filtračných nádob. Veľkost 10" s mosadzným pripojením: 3/4" alebo 1". Obsahuje dvojkonzolu, kľúč, vložku z vinutého polypropylénu a naplň so SILIPHOS-om na úpravu tvrdej vody. Vyrobený lídrom na trhu vodných filtrov. Zbavte svoju domácnosť od upchatých sitiek vodovodných batérií a upravte zároveň Vašu tvrdú vodu. Náplň SILIPHOS je cenovo atraktívnym vhodným riešením ako upraviť tvrdú pitnú vodu alebo vodu pre Váš bojler či kotol na ohrev vody. Obmedzíte tak tvorbu vodného kameňa a ochránite tak výhrevne (topné) teleso. BPA FREE.

Detailné informácie

Podrobný popis

Dvojitý vodný filter z 2 ks 10"(254mm) filtrov s tromi možnosťami mosadzného pripojenia: 3/4" alebo 1". Vodný filter pozostáva z dvoch častí (hlava filtra, priehľadná filtračná nádoba):

Plastová (polypropylén PP) hlava filtra s pretlakovým ventilom na uvoľnenie tlaku alebo odvzdušnenie filtra pri výmene vložky so zabudovanoou ochranou proti silnému dotiahnutiu filtračnej nádoby.

Nádoba filtra vyrobená z tvrdého priehľadného plastu (styrén akrylonitril SAN), vďaka ktorej je viditeľné znečistenie filtračnej vložky alebo množstvo SILIPHOS-u (úprava tvrdej pitnej vody).

Dvojitý filter 10" sa dodáva ako sada s uvoľňovacím kľúčom, dvojkonzolou a mechanickou filtračnou vložkou z vinutého polypropylénu FCPP5 (filtrácia 5 mikrónov) a filtračnou vložkou so SILIPHOS-om na úpravu tvrdej vody resp. vodnému kameňu.  Iné filtračne vložky je možné podľa potreby doobjednať (akékoľvek 10" filtračné vložky).

Filtre majú certifikáciu NSF aj WRAS. 

10" (254 mm) vodný dvojitý filter je kompatibilný so všetkými filtračnými vložkami o veľkosti 10" (254 mm).

Maximálny prevádzkový tlak 8 bar (0,8MPa)

Prevádzková teplota vody 3-42°C 

Celkové rozmery dvojfiltra (2 x filtračná hlava + 2 x priehľadná filtračná nádoba) 340 x 240 x 140 mm