Dvojitý vodný filter FHPR-B1-TWIN, 10"

95 hodnotení
Značka: AQUA FILTER
€60 €62 €64 od €60
Momentálne nedostupné Vypredané Vypredané Zvoľte variant
Veľkosť
Pripojenie
Zvolená varianta nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.

Kombinovaný filter na mechanickú filtráciu a úpravu tvrdej vody

Vodný filter z dvoch filtračných nádob. Veľkost 10" s mosadzným pripojením: 1/2", 3/4" alebo 1". Obsahuje dvojkonzolu, kľúč, 2 ks centr. disk, vložky z vinutého polypropylénu a naplň so SUPERPHOS-om na úpravu tvrdej vody. Filter je vyrobený lídrom na trhu vodných filtrov, producentom AQUA FILTER. Zbavte svoju domácnosť od upchatých sitiek vodovodných batérií a upravte zároveň Vašu tvrdú vodu. Náplň SUPERPHOS je vhodným prostriedkom ako upraviť tvrdú vodu aj pre Váš bojler či kotol. Obmedzíte tak tvorbu vodného kameňa a ochránite tak výhrevne teleso.

Detailné informácie

Podrobný popis

Dvojitý vodný filter z 2 ks 10"(254mm) filtrov s tromi možnosťami mosadzného pripojenia: 1/2", 3/4" alebo 1". Vodný filter pozostáva z dvoch častí (hlava filtra, priehľadná filtračná nádoba):

Plastová (polypropylén PP) hlava filtra s pretlakovým ventilom na uvoľnenie tlaku alebo odvzdušnenie filtra pri výmene vložky.

Nádoba filtra vyrobená z tvrdého priehľadného plastu (styrén akrylonitril SAN), vďaka ktorej je viditeľné znečistenie filtačnej vložky alebo množstvo SUPERPHOS-u (úprava tvrdej pitnej vody).

Dvojitý filter 10" sa dodáva ako sada s kľúčom, dvojkonzolou, centralizačným krúžkom a mechanickou filtračnou vložkou z vinutého polypropylénu FCPP5 (filtrácia 5 mikrónov) a filtračnou vložkou so SUPERPHOS-om na úpravu tvrdej vody resp. vodnému kameňu.  Iné filtračne vložky je možné podľa potreby doobjednať (akékoľvek 10" filtračné vložky).

Filtre majú certifikáciu NSF aj WRAS. 

10" (254 mm) vodný dvojitý filter je kompatibilný so všetkými filtračnými vložkami o veľkosti 10" (254 mm).

Maximálny prevádzkový tlak 6 bar (0,6MPa)

Prevádzková teplota vody 3-42°C 

Celkové rozmery dvojfiltra (2 x filtračná hlava + 2 x priehľadná filtračná nádoba) 340 x 240 x 140 mm