Test Vody - Železo, Mangán

Neohodnotené
Značka: VODASERVIS
€11,70
Objednané

Test na obsah železa a mangánu v pitnej a studničnej vode.

Rýchlý a spoľahlivý domáci rozbor na orientačné zistenie obsahu mangánu a železe v pitnej a studničnej vode. V krátkom čase získate informáciu, či vaša voda obsahuje zdraviu škodlivé úrovne mangánu alebo nežiadúceho železa, spôsobujúceho zafarbenie.

Detailné informácie

Podrobný popis

Rýchly a spoľahlivý domáci orientačný test na obsahu železa a mangánu vo vode.

Overenie nebezpečných hodnôt mangánu a nežiadúceho železa v pitnej či studničnej vode v domácich podmienkach.

Týmto domácim testom overíte výskyt a obsah železa a mangánu vo Vašej vode.

Balenie domáceho testu vody na železo a mangán obsahuje podrobný a zrozumiteľný návod, tester pre testovanie železa (1 kus) a  - tester pre testovanie mangánu (3 kusy), farebnú šablónu na vyhodnotenie. Odborné vzdelanie a skúsenosti s rozborom kvality vody nie sú potrebné. Vykonanie tohto domáceho testu je nenáročné a užívateľsky jednoduché. Test je vhodný pre amatérov ale taktiež pre profesionálov.

V prípade nepriaznivých výsledkov zistených po otestovaní Vašej vody resp. studne nás neváhajte kontaktovať mailom alebo telefonicky. Radi s Vami výsledky testu vody bezplatne skonzultujeme. Zadarmo Vám navrhneme riešenie ako problém vysokého obsahu železa a mangánu z Vašej vody čo najúčinejšie a najefektívnejšie odstrániť. Zvýšite tak kvalitu Vašej vody aby spĺňala podmienky na pitie a bola zdravotne nezávadnou.

 

OBSAH BALENIA:

- podrobný a zrozumiteľný návod na použitie a vysvetlivky, nie je potrebné odborné vzdelanie
- testovací prúžok (1 kus) na okamžité stanovenie hodnôt železa
- testovacie prúžky (3 kusy) na stanovenie hodnôt mangánu
- grafická šablóna a návod na vyhodnotenie výsledkov hodnôt 

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie