SILIPURE: 10" vložka - naplniteľná

Neohodnotené
Značka: VODASERVIS
€25
Skladom

SILIPURE originál: úprava tvrdej vody, ochrana spotrebičov, bojleru pred účinkami tvrdej vody, vodného kameňa a hrdzou.

Univerzálna naplniteľná filtračná vložka do 10" (9", 9 3/4) vodných filtrov s polyfosforečnanom SILIPURE. Vysokokvalitný produkt na úpravu tvrdej vody a zamedzením vzniku hrdze v potrubí. Filtračná vložka je znovunaplniteľná a opakovane použiteľná. Náhrada za produkt SILIPHOS.

Detailné informácie

Podrobný popis

Filtračná vložka (patróna) je vhodná pre vodné filtre rôznych výrobcov: Atlas Filtri, AquaFilter, USTM, Stagon. Vložka je bezúdržbová a doba účinnosti sa pohybuje od 3 do 6 mesiacov, záleží od kvality resp. znečistenia vstupnej pitnej vody.

Pred prvým použitím tejto filtračnej vložky doporučujeme prepláchnúť ju cca 3 až 5 l vody a túto vodu nechať vytiecť do odpadu. Počas preplachu môže dôjsť k vyplaveniu drobných resp. prachových častí, vzniknutých pri výrobe a naplňaní kartuše.

 

VÝHODY POUŽITIA SILIPURE úpravy tvrdej vody:

- zloženie guličiek tvorí kvalitný sodno vápenatý polyfosforečnan

- produkt disponuje hygienickým atestom pre styk s pitnou vodou

- chráni rozvody a ohrievacie telesá ako bojler a špirály pred vodným kameňom

- zabraňuje tvorbe hrdze vo vodovodnom potrubí

- vytvára ochranný film a zabraňuje tvorbe a usadzovaniu vodného kameňa

- šetrí energie potrebné pre ohrev vody

- teplotná odolnosť 40 °C

SILIPURE je  produkt navrhnutý na elimináciu tvorby tvrdého nánosu vodného kameňa v uzavretých okruhoch. Jeho formula nie len účinne rozkladá existujúci vodný kameň, ale zároveň preventívne pôsobí proti jeho opätovnému vzniku. SILIPURE sa osvedčil v starostlivosti o vodovodné systémy, chrániac pred tvorbou hrdzavých usadenín v potrubiach. Týmto spôsobom nielen zabezpečuje plynulý a efektívny priebeh vody, ale zároveň predlžuje životnosť potrubí. SILIPURE nie je len prevenciou, ale aj riešením pre zvýšenie účinnosti ohrievačov vody. Jeho zloženie pomáha udržiavať tepelnú výmenu v ohrievačoch na optimálnej úrovni, čo vedie k energeticky efektívnejšiemu prevádzkovaniu. Okrem toho je SILIPURE ideálny aj na úpravu pitnej vody. Jeho kvalitné zloženie pomáha eliminovať nečistoty. SILIPURE je taký produkt, ktorý nielen chráni a optimalizuje vodné systémy, ale zároveň prispieva k celkovej kvalite vody. Investujte do SILIPURE a zažite výrazné zlepšenie v údržbe a výkone vodovodných zariadení.

Dodatočné parametre

Kategória: Filtračné vložky
Výška: 250mm
Priemer: 67mm
Hmotnosť: 1000g
Vhodné pre pitnú vodu: ÁNO
Opakovane použiteľná: ÁNO
Znovunaplniteľná: ÁNO