Trojitý vodný filter 10"

Neohodnotené
Značka: USTM
€43,44 €36,80 od €36,80
Skladom (2 ks) Na dotaz Zvoľte variant
Veľkosť
Pripojenie
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.

Vysokoefektívna mechanická filtrácia a úprava pitnej vody.

Filtračný systém - trojfilter, zložený z troch 10" vodných filtrov. Určený na viacnásobnú mechanickú filtráciu a úpravu pitnej vody. Jednoduchá montáž priamo na potrubie. Kompatibilný s 10" filtračnými vložkami a filtračnými náplňami.

Detailné informácie

Podrobný popis

Trojitý (triplex) vodný filter  pre domácnosti alebo prevádzky pre vysokoefektívne filtrovanie a úpravu pitnej vody. Je plne konfigurovateľný podľa potrieb zákazníka. Toto filtračné zariadenie dokáže zabezpečiť kombinovanú mechanickú filtráciu pitnej vody a zároveň ju upraviť podľa potrieb (upraviť tvrdosť, odstrániť chlór, dusičnany alebo železo) Záleží na Vás ake filtračné 10" vložky zvolíte a nakobinujete podľa svojich potrieb. Ak si nie ste istý neváhajte nás kontaktovať a my Vám pomôžeme s výberom. Trojfilter ponúkame v dvoch rozmeroch pripojenia: 3,4" alebo 1".

Zdravotne nezávadný produkt - BPA free. Ľahká a rýchla inštalácia priamo na potrubie. Pripojenie je realizovane pomocou mosadzných závitov. Pri dokúpení filtračných vložiek dvojfilter zabezpečí vysokú efektivitu filtrácie a úpravy pitnej vody.

TÁTO SADA NEOBSAHUJE FILTRAČNÉ VLOŽKY. JE NUTNÉ ICH DOKÚPIŤ SAMOSTATNE.

FILTRAČNÉ VLOŽKY: TU