Vinutý polypropylén HOT: 10" pre teplú vodu

Neohodnotené
Značka: USTM
€4
Skladom (9 ks)
Veľkosť pórov
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.

Filtračná vložka pre veľmi jemnú mechanickú filtráciu teplej vody.

Štandardná 10" filtračná vložka z vinutého polypropylénu nazývaná tiež šnúrkový filter pre veľmi jemnú mechanickú filtráciu horúcej vody. Vhodná pre vodné filtre pre domácnosti a priemysel. Slúži na odstránenie piesku, hliny, hrdze a všetkých ostatných mechanických zložiek z vody. Úroveň filtrácie: 10 mikrónov.

Detailné informácie

Podrobný popis

Vinutá polypropylénová filtračná vložka pre veľmi jemnú mechanickú filtráciu horúcej vody. Šnúrkový filter, ako ho mnohí nazývajú slúži na zachytenie všetkých zložiek mechanického pôvodu z vody. Mechanická filtrácia vody je dôležitá pre zabezpečenie bezproblémového chodu domácich spotrebičov a zariadení, ktoré môžu byť citlivé na kvalitu vody. Filtračné vložky sú certifikované a použiteľné pre filtráciu teplej vody. Filtračná vložka z vinutého polypropylénu je plne kompatibilná zo všetkými 10" vodnými filtrami či filtračnými nádobami.

Čím menšie číslo mikrónov zvolíte tým efektívnejšia je filtrácia vody. Netreba však zabúdať na to, že vysoká úroveň filtrácie môže negatívnym spôsobom ovplyvniť prietok vody resp. ho znížiť. Ak si nie ste istý kontaktujte nás mailom alebo telefonicky a radi Vám poradíme.

Životnosť filtračnej vložky je závislá od objemu prefiltrovanej vody. V štandardných podmienkach domácnosti plní svoju funkciu mechanickej filtrácie vody počas max. 6 mesiacov. Po 6 mesiacoch je nutné ju vymeniť za novú filtračnú vložku.

Dodatočné parametre

Kategória: Filtračné vložky
? Priemer: 62 mm
? Výška: 256 mm
? Priepustnosť: 10 mikrónov
? Pracovná teplota: od 2 °C do 60 °C
? Životnosť: do 6 mesiacov