SUPERPHOS

83 hodnotení
Značka: VODASERVIS
€20 €400 €21 €40 €6 od €6
Superphos ekvivalent siliphosu
€20 €400 €21 €40 €6 od €6 €10 €16 €350 €12 €19 €38 €5,50 €14 od €5,50
Skladom Skladom Skladom Skladom Skladom Skladom Skladom Skladom Zvoľte variant
Hmotnosť
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.

Dostupná úprava tvrdej pitnej vody, Ochrana pred tvrdou vodou a vodným kameňom.

Účinne ochráni pred tvrdou vodou, hrdzou a vodným kameňom váš kotol, bojler, rozvody vykurovania, pračku, povrch vodovodných batérií, sprchovej ružici a keramických obkladov. Zbavte sa nánosov vodného kameňa vo Vašej domácnosti. Vďaka SUPERPHOS-u konečne vyhráte boj nad tvrdou vodou a vodným kameňom.

Detailné informácie

Podrobný popis

SUPERPHOS  tvoria certifikované polyfosforečnany na úpravu tvrdej vody, vo forme sklovitých priehľadných guličiek, ktoré sa aplikujú do prietočnej nádoby umiestnenej na centrálnom prívode vody do bytu či domu.

Superhos je zákazníkmi overený produkt, vďaka ktorému zbavíte Váš domov od výskytu nánosov vodného kameňa. Zároveň tak môžte predĺžiť bezproblémový chod Vašich domácich spotrebičov, pretože ich tvrdá voda a vodný kameň nebudú tak agrasívne poškodzovať. Superphos je vhodný taktiež ako náhrada pre Siliphos. Vďaka Superphos-u môžte ušetriť na účtoch za elektrinu. Ohrev vody vo Vašej práčke či bojleri bude efektívnejší pretože výhrevné telesá (špirála) nebudú pokryté vrstvou vodného kameňa a tak dôjde k rýhlejšiemu ohrevu vody. 
 
  • - ZABRAŇUJE usadzovaniu vodného kameňa na vyhrievacích telesách, v potrubí a ich korózii.
  • - OŠETRUJE už postihnuté rozvody a zariadenia tým,že postupne odstraňuje už vytvorené nánosy vodného kameňa a nánosy korózie.
  • - PÔSOBÍ preventívne, na kovovom povrchu vyhrievacích telies a potrubí vytvorí mikrofilm a tak sa zamedzí tvorbe nánosov.
  • - ŠETRÍ energiu na ohrev vody.V oblasti s tvrdou vodou dokáže vodný kameň zmeniť práčku triedy A++ na triedu C už za 3-6 mesiacov a stav sa stále zhoršuje. 

 

Jeden kilogram SUPERPHOS-u ošetrí minimálne 300 m3 vody.Priemerná denná spotreba vody na pitné účely a hygienu je približne 80 litrov na osobu/deň. Trojčlenná rodina spotrebuje  za rok približne 100 m3 vody.
 
Produkt je certifikovaný a povolený na úpravu pitnej vody hlavným hygienikom SR a Úradom Verejného Zdravotníctva Slovenskej Republiky