Zmäkčovač vody ECO SLIM 7

Neohodnotené
Značka: VODASERVIS
€717
Skladom (1 ks)

Mini zmäkčovač na úpravu tvrdej pitnej vody pre domácnosti

Overený, kvalitný plne automatický model s odolnou konštrukciou z pevného odolného plastu. Vhodný na úpravu vody pre rodinné domy a menšie prevádzky ako sú kaviarne, cukrárne, penzióny či reštaurácie. Zmäkčovač má zabudovanú overenú automatickú riadiacu hlavicu Ovládanie zmäčovača je jednoduché a intuitívne. Je zabezpečené pomocou LCD displeja s tlačidlami. V hornej časti zmäkčovača sú dvierka, ktoré slúžia na dosypovanie tabletovanej soli, ktorá slúži na regeneráciu zmäkčovača.

Detailné informácie

Podrobný popis

Vyriešte raz a navždy problém s tvrdou vodou a vodným kameňom s kompaktným obľúbeným modelom zmäkčovača tvrdej pitnej vody ECO SLIM 30Zmäkčovač vody ECO SLIM 30 je obľúbeným riešením našich zákazníkov pre ochranu domácnosti pred tvrdou vodou a účinkami resp. nánosmi vodného kameňa. 

 

- ako vyzerá Vaša kúpeľna, či sprchový kút? Sú na nich neustále stopy až vrstvy vodného kameňa ?
- sú Vaše vodovodné batérie zanesené od vodného kameňa?
- máte v dome podlahové (vodovodné) kúrenie? Viete že tvrdá voda ho poškodzuje a predražuje ohrev vody?
- ste nútení k častým opravám bojleru či kotla?
 

VÝHODY ZMÄKČOVAČA VODY ECO SLIM 7 :

- čistý kotol a bojler bez nánosov vodného kameňa
- lepšia tepelná účinnosť, nižšie tepelné straty (podlahové kúrenie, radiátory)
- menšia spotrebu čistiacich prostriedkov a menšia spotreba prášku na pranie
- lepší prací efekt pracích prostriedkov a zlepšená kvalita prania, vďaka upravenej vode
- dlhšia životnosť práčky, elektrospotrebičov, bojleru, kotla a vodovodných potrubí
- jemnejšia pleť a vlasy, ľahšie holenie (mäkká voda nedráždi a nie je agresívna k pokožke a vlasom)

Zmäkčovač tvrdej pitnej vody ECO SLIM 30 zabezpečí, že celá domácnosť (kuchyňa, kúpeľna, kotol, bojler, atď.,) a spotrebiče nebudú poškodzované tvrdou vodou a účinkami vodného kameňa. Nánosy a usadeniny od vodného kameňa Vás viac nebudú trápiť. Pokožka po sprchovaní či kúpaní nebude viac podrážená tvrdou vodou.

Zmäkčovač vody Vám zároveň šetrí peniaze, pretože už len 1 mm vodného kameňa v bojleri, podlahovom kúrení alebo v kotli zvýši spotrebu energie, ktorá je nutná na ohrev vody až o 10%. 

Zmäkčovač tvrdej vody sa inštaluje na hlavný prívod vody do domu či prevádzky. Miesto inštalácie musí byť suché a teplota počas roka nesmie klesnúť pod 0 stupňov. Pre inštaláciu je potrebný prívod elektrickej energie a možnosť pripojiť zmäkčovač na odpad, kde bude zmäkčovač vypúšťať odpadovú vodu počas procesu regenerácie zmäkčovača tvrdej vody. Regenerácia zmäkčovača prebieha približne raz za 5 až 7 dní. V závislosti od spotreby a stupňa tvrdosti vody, ktorá prichádza na vstupe. 

Proces úpravy vody je plne automatický a na jeho prevádzku nie je nutná žiadna obsluha. Jediná činnosť, ktorú je potrebné vykonať je dosypanie tabletovanej soli, je nutná na pre fungovanie zmäkčovača - jeho regeneráciu

Aby mohol zmäkčovač slúžiť dlhé roky je potrebné ho chrániť pomocou jednoduchého mechanického vodného filtra. Ten chráni zmäkčovač a jeho citlivé časti, hlavne riadiacu hlavu pred vniknutím nečistôt z vodnej rozvodnej siete alebo studne. Ak Vaša voda vykazuje silné znečistenie a obsahuje hlinu, piesok alebo hrdzu je dobre inštalovať aj 2 alebo 3 mechanické filtre. Ak si nie ste istý neváhajte nás kontaktovať mailom alebo telefonicky a radi Vám poradíme.

V balení zmäkčovača od nás nájdete taktiež tzv. bypass. Ten slúži na prípadné odpojenie zmäkčovača od rozvodov vody, v prípade nutnosti napr. vypnutia zmäkčovača. Vaša domácnosť tak bude mať naďalej nepretržitú dodávku vody pre Vás a Vaše spotrebiče.

Obsah balenia: zmäkčovač vody, el. adaptér, hadica na odpad, bypass

Funkcie: Inteligentná protiprúdová regenerácia, ovládanie v češtine alebo maďarčine, soľanka z mäkkej vody, dovolenkový režim, možnosť domiešania surovej (neupravenej) vody

Záruka: 24 mesiacov 

 

OBHLIADKA MONTÁŽNEHO MIESTA A KALKULÁCIA ZADARMO

Dodatočné parametre

Kategória: Úprava tvrdej pitnej vody
Kategória: Zmäkčovač vody
Záruka: 24 mesiacov
Náplň: silne kyslý katex
Objem filtračnej nádoby: 2 x 3,5 l : duplex
Maximálny hodinový prietok: 2 m³ / hod
Systém regenerácie: regenerácia UP FLOW
Vyhotovenie soľanky: z upravenej vody
Minimálna teplota vody: 1 °C
Maximálny tlak vody: 8 bar
Minimálny tlak vody: 2 bar
Typ nastavenia: elektronické objemové riadenie
Programovanie času: áno
Programovanie regenerácie: áno
Automatická regenerácia pri nedostatku vody: nie
Uchovávanie dát: áno
Pamäť nastavenia: áno
Výška: 462 mm
Šírka: 465 mm
Hĺbka: 263 mm
Výška pripojenia: 3/4"