Dvojitý vodný filter 10"

Neohodnotené
Značka: USTM
€38 €40 od €38
Skladom (8 ks) Skladom (5 ks) Zvoľte variant
Veľkosť
Pripojenie
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.

Efektívna mechanická filtrácia a úprava pitnej vody.

Filtračný systém - dvojfilter, zložený z dvoch 10" vodných filtrov. Určený na mechanickú filtráciu alebo úpravu pitnej vody. Jednoduchá montáž priamo na potrubie. Kompatibilný s 10" filtračnými vložkami a filtračnými náplňami.

Detailné informácie

Podrobný popis

Dvojitý (duplex) vodný filter pre efektívne filtrovanie alebo úpravu pitnej vody. Je plne konfigurovateľný podľa potrieb zákazníka. Toto filtračné zariadenie dokáže zabezpečiť mechanickú filtráciu pitnej vody a zároveň ju upraviť podľa potrieb (upraviť tvrdú vodu, odstrániť chlór, eliminovať dusičnany alebo železo z pitnej vody). Záleží na Vás ake filtračné 10" vložky zvolíte a nakobinujete podľa svojich potrieb. Ak si nie ste istý neváhajte nás kontaktovať a my Vám pomôžeme s výberom. Dvojfilter ponúkame v dvoch rozmeroch pripojenia: 3,4" alebo 1".

Zdravotne nezávadný produkt - BPA free. Ľahká a rýchla inštalácia priamo na potrubie. Pripojenie je realizovane pomocou mosadzných závitov. Pri dokúpení filtračných vložiek dvojfilter zabezpečí vysokú efektivitu filtrácie / úpravy pitnej vody.

TÁTO SADA NEOBSAHUJE FILTRAČNÉ VLOŽKY. JE NUTNÉ ICH DOKÚPIŤ SAMOSTATNE.

FILTRAČNÉ VLOŽKY: TU