Zmäkčovač vody INNOVATIVE 30

Novinka
3 hodnotenia
Značka: Canature
€860
Skladom

Inovatívny zmäkčovač na úpravu tvrdej pitnej vody.

Najpokročilejší model zmäkčovača tvrdej vody na trhu. Oproti starším modelom soľankových zmäkčovačov obsahuje pokročilé funkcie, ktoré zefektívňujú proces úpravy tvrdej vody a spotrebu tabletovanej soli. Svojím výkonom je vhodný aj pre väčšie domácnosti či prevádzky. Zmäkčovač vody a jeho fungovanie je plne automatické. V prípade poruchy je vybavený samodiagnostikou a zistený problém zobrazuje graficky na farebnom displeji. Ovládanie je jednoduché a intuitívne, na spôsob moderných smartfónov. To všetko je zabalené v dizajnovo elegantnom a odolnom obale.

Detailné informácie

Podrobný popis

Zmäkčovač vody INNOVATIVE 30 sa spoľahlivo postará o tvrdú vodu a natrvalo Vás zbaví problémov s vodným kameňom a jeho usadeninami.

Ak hľadáte kvalitné moderné smart zariadenie pre úpravu tvrdej vody vo Vašej domácnosti, zmäkčovač INNOVATIVE 30 je tým pravým riešením.

Elegantný zmäkčovač odolnej konštrukcie s modernými prvkami od renomovaného výrobcu, spoločnosti Canature. Ovládanie zmäkčovača sa vykonáva pomocou dotykového displeja vo vrchnej časti. Displej je plne grafický a používateľsky intuitívny. Práca s ním pripomína ovládanie moderného smartfónu. Menu zariadenia tvoria grafické ikony. V prípade problému je zmäkčovač vybavený samodiagnostikou a na displeji chybu názorne zobrazí, čo zjednodušuje servisný zásah, podľa možností cez telefón. Zmäkčovač INNOVATIVE 30 pracuje efektívnejšie ako staršie modely soľankových zmäkčovačov:

     - znížená spotreba tabletovanej soli až o 30%
     - znížená spotreba vody pri regeneráci zmäkčovača až o 60%
 

VÝHODY ZMÄKČOVAČA VODY INNOVATIVE 30:

  • dovolenkový režim: automatická dezinfekcia živice ak nie ste doma a nepoužívate vodu viac ako 7 dní
  • možnosť používať vodu aj počas procesu regenerácie zmäkčovača
  • možnosť rýchlej regenerácie: v prípade ak potrebujete väčšie množstvo vody, napr. naplnenie bazéna
  • predlžuje životnosť spotrebičov (práčka, kávovar, parná rúra), kotla, bojlera
  • čistý sprchový kút, vaňa a vodovodné batérie bez nánosov a usadenín od vodného kameňa

 

Zmäkčovač vody INNOVATIVE 30 je ideálnym riešením v ochrane domácnosti a všetkých domácich spotrebičov prichádzajúcich do styku s tvrdou vodou a vodným kameňom, ktoré predtým poškodzovali vaše zariadenia.

  • ako vyzerá Vaša kúpeľna, či sprchový kút? Sú na nich neustále stopy až vrstvy vodného kameňa ?
  • sú Vaše vodovodné batérie zanesené od vodného kameňa?
  • máte v dome podlahové (vodovodné) kúrenie? Viete že tvrdá voda ho poškodzuje a predražuje ohrev vody?
  • ste nútení k častým opravám bojleru či kotla?
 

Upravená tvrdá voda so zmäkčovačom vody INOVATIVE 30 zabezpečí že Vaša domácnosť (kuchyňa, kúpeľna, kotol, bojler) nebude poškodzovaná tvrdou vodou a zmiznú nánosy vodného kameňa. Vaša pokožka po sprchovaní či kúpaní nebude podrážená. Vaše vlasy budú po umytí jemné.

 

Zmäkčovač vody Vám zároveň šetrí peniaze, pretože už len 1 mm vodného kameňa v bojleri, podlahovom kúrení alebo v kotli zvýši spotrebu energie, ktorá je nutná na ohrev vody až o 10%. 

Zmäkčovač tvrdej vody sa inštaluje na hlavný prívod vody do domu či prevádzky. Miesto inštalácie musí byť suché a teplota počas roka nesmie klesnúť pod 0 stupňov. Pre inštaláciu je potrebný prívod elektrickej energie a možnosť pripojiť zmäkčovač na odpad, kde bude zmäkčovač vypúšťať odpadovú vodu počas procesu regenerácie zmäkčovača tvrdej vody. Regenerácia zmäkčovača prebieha približne raz za 5 až 7 dní. V závislosti od spotreby a stupňa tvrdosti vody, ktorá prichádza na vstupe. 

Proces úpravy vody je plne automatický a na jeho prevádzku nie je nutná žiadna obsluha. Jediná činnosť, ktorú je potrebné vykonať je dosypanie tabletovanej soli, tá je nutná na pre fungovanie zmäkčovača - jeho regeneráciu.

Aby mohol zmäkčovač slúžiť dlhé roky je potrebné ho chrániť pomocou jednoduchého mechanického vodného filtra. Ten chráni zmäkčovač a jeho citlivé časti, hlavne riadiacu hlavu pred vniknutím nečistôt z vodnej rozvodnej siete alebo studne. Ak Vaša voda vykazuje silné znečistenie a obsahuje hlinu, piesok alebo hrdzu je dobre inštalovať aj 2 alebo 3 mechanické filtre. Ak si nie ste istý neváhajte nás kontaktovať mailom alebo telefonicky a radi Vám poradíme.

V balení zmäkčovača od nás nájdete taktiež tzv. bypass. Ten slúži na prípadné odpojenie zmäkčovača od rozvodov vody, v prípade nutnosti napr. vypnutia zmäkčovača. Vaša domácnosť tak bude mať naďalej nepretržitú dodávku vody pre Vás a Vaše spotrebiče.

 

OBHLIADKA MONTÁŽNEHO MIESTA A KALKULÁCIA ZADARMO

Dodatočné parametre

Kategória: Úprava tvrdej pitnej vody
Kategória: Zmäkčovač vody
Záruka: 24 mesiacov
Náplň filtra 1: silne kyslý katex
Objem filtračnej nádoby: 30 l
Maximálny hodinový prietok: 2 m³ / hod
Systém regenerácie: regenerácia UP FLOW
Vyhotovenie soľanky: z upravenej vody
Spotreba soli pri regenerácii: 3 kg
Čas trvania regenerácie: 1 h 30 m
Spotreba vody pri regenerácii: 80 litrov až 120 litrov
Minimálna teplota vody: 1 °C
Maximálna teplota vody: 8 bar
Minimálny tlak vody: 2 bar
Typ nastavenia: elektronické objemové riadenie
Programovanie času: áno
Programovanie regenerácie: áno
Automatická regenerácia pri nedostatku vody: nie
Uchovávanie dát: áno
Pamäť nastavenia: áno
Výška: 1044 mm
Šírka: 342 mm
Hĺbka: 485 mm