Zmäkčovač vody INNOVATIVE 30

3 hodnotenia
Značka: Canature
€979
Na dotaz

Inovatívny zmäkčovač na úpravu tvrdej pitnej vody.

Najpokročilejší model zmäkčovača tvrdej vody na trhu. Oproti starším modelom soľankových zmäkčovačov obsahuje pokročilé funkcie, ktoré zefektívňujú proces úpravy tvrdej vody a spotrebu tabletovanej soli. Svojím výkonom je vhodný aj pre väčšie domácnosti či prevádzky. Zmäkčovač vody a jeho fungovanie je plne automatické. V prípade poruchy je vybavený samodiagnostikou a zistený problém zobrazuje graficky na farebnom displeji. Ovládanie je jednoduché a intuitívne, na spôsob moderných smartfónov. To všetko je zabalené v dizajnovo elegantnom a odolnom obale.

Detailné informácie

Podrobný popis

Zmäkčovač vody INNOVATIVE 30 sa spoľahlivo postará o tvrdú vodu a natrvalo Vás zbaví problémov s vodným kameňom a jeho usadeninami.

Ak hľadáte kvalitné moderné smart zariadenie pre úpravu tvrdej vody vo Vašej domácnosti, zmäkčovač INNOVATIVE 30 je tým pravým riešením.

Elegantný zmäkčovač odolnej konštrukcie s modernými prvkami od renomovaného výrobcu, spoločnosti Canature. Ovládanie zmäkčovača sa vykonáva pomocou dotykového displeja vo vrchnej časti. Displej je plne grafický a používateľsky intuitívny. Práca s ním pripomína ovládanie moderného smartfónu. Menu zariadenia tvoria grafické ikony. V prípade problému je zmäkčovač vybavený samodiagnostikou a na displeji chybu názorne zobrazí, čo zjednodušuje servisný zásah, podľa možností cez telefón. Zmäkčovač INNOVATIVE 30 pracuje efektívnejšie ako staršie modely soľankových zmäkčovačov:

Obrázky k zmakcovacu

     - znížená spotreba tabletovanej soli až o 30%
     - zmäkčovač si sám kontroluje hladinu tabletovanej soli, pri zistení nedostatku signalizuje potrebu doplnenia
     - zabudovaný automatický systém dezinfekcie zmäkčovača
     - znížená spotreba vody pri regeneráci zmäkčovača až o 60%
 

VÝHODY ZMÄKČOVAČA VODY INNOVATIVE 30:

 • režim "dovolenka": ak zmäkčovač nepoužívate viac ako 7 dní, systém sa automaticky vydezinfikuje a prepláchne
 • voda pre domácnosť je nonstop k dispozícii - aj počas procesu regenerácia
 • automatická kontrola tabletovanej soli - zmäkčovač Vás sám upozorní na potrebu dosypania tabletovanej soli
 • zmäkčovač ma zabudovaný systém pre dezinfekciu: zmäkčovač a jeho súčasti sú tak vždy dezinfikované
 • funkcia: rýchla regenerácia - v prípade ak potrebujete väčšie množstvo vody, napr. naplnenie bazéna
 • predlžuje životnosť spotrebičov (práčka, kávovar, parná rúra), kotla, bojlera
 • čistý sprchový kút, vaňa a vodovodné batérie bez nánosov a usadenín od vodného kameňa

 

Zmäkčovač vody INNOVATIVE 30 je ideálnym riešením v ochrane domácnosti a všetkých domácich spotrebičov prichádzajúcich do styku s tvrdou vodou a vodným kameňom, ktoré predtým poškodzovali vaše zariadenia.

 • ako vyzerá Vaša kúpeľna, či sprchový kút? Sú na nich neustále stopy až vrstvy vodného kameňa ?
 • sú Vaše vodovodné batérie zanesené od vodného kameňa?
 • máte v dome podlahové (vodovodné) kúrenie? Viete že tvrdá voda ho poškodzuje a predražuje ohrev vody?
 • ste nútení k častým opravám bojleru či kotla?
 

Upravená tvrdá voda so zmäkčovačom vody INOVATIVE 30 zabezpečí že Vaša domácnosť (kuchyňa, kúpeľna, kotol, bojler) nebude poškodzovaná tvrdou vodou a zmiznú nánosy vodného kameňa. Vaša pokožka po sprchovaní či kúpaní nebude podrážená. Vaše vlasy budú po umytí jemné.

 

Zmäkčovač vody Vám zároveň šetrí peniaze, pretože už len 1 mm vodného kameňa v bojleri, podlahovom kúrení alebo v kotli zvýši spotrebu energie, ktorá je nutná na ohrev vody až o 10%. 

Zmäkčovač tvrdej vody sa inštaluje na hlavný prívod vody do domu či prevádzky. Miesto inštalácie musí byť suché a teplota počas roka nesmie klesnúť pod 0 stupňov. Pre inštaláciu je potrebný prívod elektrickej energie a možnosť pripojiť zmäkčovač na odpad, kde bude zmäkčovač vypúšťať odpadovú vodu počas procesu regenerácie zmäkčovača tvrdej vody. Regenerácia zmäkčovača prebieha približne raz za 5 až 7 dní. V závislosti od spotreby a stupňa tvrdosti vody, ktorá prichádza na vstupe. 

Proces úpravy vody je plne automatický a na jeho prevádzku nie je nutná žiadna obsluha. Jediná činnosť, ktorú je potrebné vykonať je dosypanie tabletovanej soli, tá je nutná na pre fungovanie zmäkčovača - jeho regeneráciu.

Aby mohol zmäkčovač slúžiť dlhé roky je potrebné ho chrániť pomocou jednoduchého mechanického vodného filtra. Ten chráni zmäkčovač a jeho citlivé časti, hlavne riadiacu hlavu pred vniknutím nečistôt z vodnej rozvodnej siete alebo studne. Ak Vaša voda vykazuje silné znečistenie a obsahuje hlinu, piesok alebo hrdzu je dobre inštalovať aj 2 alebo 3 mechanické filtre. Ak si nie ste istý neváhajte nás kontaktovať mailom alebo telefonicky a radi Vám poradíme.

V balení zmäkčovača od nás nájdete taktiež tzv. bypass. Ten slúži na prípadné odpojenie zmäkčovača od rozvodov vody, v prípade nutnosti napr. vypnutia zmäkčovača. Vaša domácnosť tak bude mať naďalej nepretržitú dodávku vody pre Vás a Vaše spotrebiče.

 

OBHLIADKA MONTÁŽNEHO MIESTA A KALKULÁCIA ZADARMO

Dodatočné parametre

Kategória: Úprava tvrdej pitnej vody
Kategória: Zmäkčovač vody
Záruka: 24 mesiacov
Náplň: silne kyslý katex
Objem filtračnej nádoby: 30 l
Maximálny hodinový prietok: 2 m³ / hod
Systém regenerácie: regenerácia UP FLOW
Vyhotovenie soľanky: z upravenej vody
Spotreba soli pri regenerácii: 3 kg
Čas trvania regenerácie: 1 h 30 m
Spotreba vody pri regenerácii: 80 litrov až 120 litrov
Minimálna teplota vody: 1 °C
Maximálny tlak vody: 8 bar
Minimálny tlak vody: 2 bar
Typ nastavenia: elektronické objemové riadenie
Programovanie času: áno
Programovanie regenerácie: áno
Automatická regenerácia pri nedostatku vody: nie
Uchovávanie dát: áno
Pamäť nastavenia: áno
Výška: 1044 mm
Šírka: 342 mm
Hĺbka: 485 mm