Zmäkčovač vody ECO SLIM 12

2 hodnotenia
Značka: VODASERVIS
€576
Na dotaz

Malý zmäkčovač na úpravu tvrdej pitnej vody.

Priestorovo úsporný plne automatický model zmäkčovača s odolnou konštrukciou z pevného odolného plastu. Vhodný na úpravu vody pre menšie domácnosti a menšie prevádzky ako sú kaviarne a cukrárne. Zmäkčovač má zabudovanú kvlaitnú automatickú riadiacu hlavicu Ovládanie zmäčovača je jednoduché a intuitívne. Je zabezpečené pomocou LCD displeja s tlačidlami. V hornej časti zmäkčovača sú dvierka, ktoré slúžia na dosypovanie tabletovanej soli, ktorá slúži na regeneráciu zmäkčovača.

Detailné informácie

Podrobný popis

Máte malú domácnosť alebo menšiu prevádzku ako cukráreň alebo kaviareň a trápia Vás problémy s tvrdou vodou? Vyriešte raz a navždy problém s tvrdou vodou a vodným kameňom s kompaktným obľúbeným modelom zmäkčovača tvrdej pitnej vody ECO SLIM 12Zmäkčovač vody ECO SLIM 12 je menší model z obľúbenej série ECO SLIM

- ako vyzerá Vaša kúpeľna, či sprchový kút? Sú na nich neustále stopy až vrstvy vodného kameňa ?
- sú Vaše vodovodné batérie zanesené od vodného kameňa?
- máte v dome podlahové (vodovodné) kúrenie? Viete že tvrdá voda ho poškodzuje a predražuje ohrev vody?
- ste nútení k častým opravám bojleru či kotla?
 

VÝHODY ZMÄKČOVAČA VODY ECO SLIM 12 :

- čistý kotol a bojler bez nánosov vodného kameňa
- lepšia tepelná účinnosť, nižšie tepelné straty (podlahové kúrenie, radiátory)
- menšia spotrebu čistiacich prostriedkov a menšia spotreba prášku na pranie
- lepší prací efekt pracích prostriedkov a zlepšená kvalita prania, vďaka upravenej vode
- dlhšia životnosť práčky, elektrospotrebičov, bojleru, kotla a vodovodných potrubí
- jemnejšia pleť a vlasy, ľahšie holenie (mäkká voda nedráždi a nie je agresívna k pokožke a vlasom)

Zmäkčovač tvrdej pitnej vody ECO SLIM 12 zabezpečí, že kuchyňa, kúpeľna, kotol alebo bojler, atď., či spotrebiče nebudú poškodzované tvrdou vodou a účinkami vodného kameňa. Nánosy a usadeniny od vodného kameňa Vás viac nebudú trápiť. Pokožka po sprchovaní či kúpaní nebude viac podrážená tvrdou vodou.

Zmäkčovač vody Vám zároveň šetrí peniaze, pretože už len 1 mm vodného kameňa v bojleri, podlahovom kúrení alebo v kotli zvýši spotrebu energie, ktorá je nutná na ohrev vody až o 10%. 

Zmäkčovač tvrdej vody sa inštaluje na hlavný prívod vody do domu či prevádzky. Miesto inštalácie musí byť suché a teplota počas roka nesmie klesnúť pod 0 stupňov. Pre inštaláciu je potrebný prívod elektrickej energie a možnosť pripojiť zmäkčovač na odpad, kde bude zmäkčovač vypúšťať odpadovú vodu počas procesu regenerácie zmäkčovača tvrdej vody. Regenerácia zmäkčovača prebieha v závislosti od spotreby a stupňa tvrdosti vody, ktorá prichádza na vstupe v nočných hodinách. 

Proces úpravy vody je plne automatický a na jeho prevádzku nie je nutná žiadna obsluha. Jediná činnosť, ktorú je potrebné vykonať je dosypanie tabletovanej soli, je nutná na pre fungovanie zmäkčovača - jeho regeneráciu

Aby mohol zmäkčovač slúžiť dlhé roky je potrebné ho chrániť pomocou jednoduchého mechanického vodného filtra. Ten chráni zmäkčovač a jeho citlivé časti, hlavne riadiacu hlavu pred vniknutím nečistôt z vodnej rozvodnej siete alebo studne. Ak Vaša voda vykazuje silné znečistenie a obsahuje hlinu, piesok alebo hrdzu je dobre inštalovať aj 2 alebo 3 mechanické filtre. Ak si nie ste istý neváhajte nás kontaktovať mailom alebo telefonicky a radi Vám poradíme.

V balení zmäkčovača od nás nájdete taktiež tzv. bypass. Ten slúži na prípadné odpojenie zmäkčovača od rozvodov vody, v prípade nutnosti napr. vypnutia zmäkčovača. Vaša domácnosť tak bude mať naďalej nepretržitú dodávku vody pre Vás a Vaše spotrebiče.

Obsah balenia: zmäkčovač vody, el. adaptér, hadica na odpad, bypass

Funkcie: Inteligentná protiprúdová regenerácia, ovládanie v češtine alebo maďarčine, soľanka z mäkkej vody, dovolenkový režim, možnosť domiešania surovej (neupravenej) vody 

Záruka: 24 mesiacov 

 

OBHLIADKA MONTÁŽNEHO MIESTA A KALKULÁCIA ZADARMO

Dodatočné parametre

Kategória: Zmäkčovač vody
Kategória: Zmäkčovač vody
Záruka: 24 mesiacov
Náplň filtra 1: silne kyslý katex
Objem filtračnej nádoby: 12
Maximálny hodinový prietok: 1,5 m³ / hod
Systém regenerácie: regenerácia UP FLOW
Vyhotovenie soľanky: z upravenej vody
Spotreba soli pri regenerácii: 3 kg
Čas trvania regenerácie: 1 h 30 m
Spotreba vody pri regenerácii: do 60 litrov
Minimálna teplota vody: 1 °C
Maximálna teplota vody: 8 bar
Minimálny tlak vody: 2 bar
Typ nastavenia: elektronické objemové riadenie
Programovanie času: áno
Programovanie regenerácie: áno
Automatická regenerácia pri nedostatku vody: nie
Uchovávanie dát: áno
Pamäť nastavenia: áno
Výška: 660 mm
Šírka: 380 mm
Hĺbka: 525 mm
Výška pripojenia: 420 mm

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie