Sprchový filter - SPA

Neohodnotené
Značka: USTM
€15
Objednané

Chráni pokožku a vlasy pred účinkami chlóru a tvrdou vodou.

Kvalitný sprchový filter vrátane aktívnej náplne z kokosových škrupín. Upravuje vodu počas sprchovania alebo kúpania. Zabraňuje dráždeniu pokožky a vlasov pred účinkami chlóru a tvrdej vody. Vďaka univerzálnemu pripojeniu je vhodný takmer pre všetky sprchovacie hlavice alebo hadice na trhu. Jednoduchá a bezproblémová montáž. Náplň je možné po použití jednoducho vymeniť.

Detailné informácie

Podrobný popis

Sprchovanie v teplej vode uvoľňuje svalstvo, znásobuje prietok krvi, zohrieva telo a pomáha telu zrelaxovať. Pôsobením teplej vody na pokožku tela dochádza k rozširovaniu pórov. Cez rozšírené póry dochádza počas sprchovania alebo kúpania k absorbovaniu zložiek vody do pokožky.  Pri citlivej pokožke je častým dôsledkom podráždená a zčervenaná koža a vlasy sú po umytí vysušené a nepoddajné. Dôvodom týchto problémov je obsah chlóru vo vode a vysoká tvrdosť vody.

Chlór a vysoká tvrdosť vo vode spôsobuje podráždenie, svrbenie a nadmerné odlupovanie pokožky. Zvyšuje tiež krehkosť nechtov a vlasov. Aktívne uhlie obsiahnuté vo filtri odstraňuje chlór z vody a znižuje jeho škodlivý účinok. Použitie sprchového filtra zmierňuje podráždenie suchej pokožky, príznaky kožných chorôb, vlasy sú po umytí hladšie a poddajnejšie.

Výhody sprchového filtra

  • odstránenie až 99 % chlóru z vody počas sprchovania / kúpania
  • jednoduchá a nenáročná montáž (na batériu alebo sprchovú hlavicu)
  • dlhodobý účinok: až 6 mesiacov ( 3000 litrov )
  • nenápadný a odolný dizajn
  • 2 - stupňová filtrácia

 

Kompatibilný s náhradnou náplňou: klikni tu

Dodatočné parametre

Kategória: Filtre na vodu
Maximálny tlak vody: 6 bar
Rozmery: 12,5 cm x 7 cm
Pripojenie: 1/2"
Kapacita úpravy: 3000 litrov
Životnosť: 6 mesiacov
Maximálny prietok: 8 litrov / min
Pracovná teplota: od 4 °C do 60 °C
Výška: 15,5 cm
Priemer: 5,5 cm