Chemikálie na úpravu vôd

Produkty, zmesy a náplne na úpravu vody.

Kvalitné médiá, zmesy a chemikálie na úpravu vody pre čistú a bezpečnú vodu vo vašom dome alebo priemyselnom prostredí. Dezinfekčné prostriedky, filtračné médiá a ďalšie riešenia pre optimálnu vodnú úpravu. V predaji malé aj veľké balenia vhodné pre priemysel.

Ponúkame široký výber chemikálií, náplní a médií na úpravu pitnej, studničnej a úžitkovej vody, ktoré vám pomôžu dosiahnuť čistú a bezpečnú vodu priamo vo vašom dome alebo prevádzke, či priemyselnom prostredí. Rôzne produkty, vrátane dezinfekčných prostriedkov, filtračných médií, stabilizátorov pH a iných špecializovaných chemických zlúčenín.

- úprava kotlovej vody (produkty pre ošetrenie kotlových vôd ako inihibítory, stabilizátory pH, eliminátory kyslíku, odpeňovače)

- úprava chladiacej vody (produkty pre stabilizáciu chladiacich vôd ako biocídy, odpeňovače, stabilizátory, inhibítory korózie a kalov)

- reverzná osmóza (účinná úprava vody pomocou systému reverznej ozmózy ako filtre, reverzné membrány, biocídy, stabilizátory)

- technologické vody a okruhy (komplexná ponuka produktov pre technologické vody v rámci priemyslu a vykurovania)

- systémy TÚV a studenej vody (účinné produkty na úpravu a ošetrenie teplej úžitkovej a studenej vody)

- úprava bazénovej vody a plaveckých bazénov (širokospektrálne produkty na úpravu a stabilizáciu vody ako dezinfekcia, algicídne prípravky a čistenie bazénov)

 

S našimi kvalitnými chemikáliami môžete optimalizovať kvalitu vody, odstrániť nečistoty a zabrániť tvorbe škodlivých mikroorganizmov. Nech už potrebujete úpravu vody pre bazény, akváriá, potravinárske spracovanie alebo ďalšie aplikácie, naše chemikálie vám pomôžu dosiahnuť vynikajúce výsledky. Pre bezpečné, spoľahlivé a efektívne riešenia pre úpravu vody, si vyberte z našej širokej ponuky chemikálií na úpravu vody. Vaša čistá a zdravá voda je na dosah ruky.