Analýza vody - rozbor vody

Domáce testy a rozbory vody pre pitnú a studničnú vodu

 

Testy a rozbory vodykľúčové produkty pre každého, ohľadom kvality pitnej vody. Tieto testy a v prípade rozborov vody vám poskytnú presné a spoľahlivé výsledky, ktoré vám pomôžu zistiť množstvo prítomných látok v pitnej vode a určiť, či je voda vhodná na pitie alebo nie.

V našom eshope nájdete širokú škálu testov a rozborov vody, ktoré pokrývajú rôzne potreby a požiadavky na zisťovanie zdravotnej závadnosti pitnej vody. Od jednoduchých testov na pH, tvrdosť vody, dusičnany a železo a mangán až po komplexné rozbory, ktoré zahrňujú testovanie na ťažké kovy, pesticídy a mikroorganizmy.

Naše testy sú výrobkami vysokej kvality od spoľahlivých výrobcov. Rozbory vody sú vykonávané odborníkmi v oblasti vodného hospodárstva a analýzy vody. Testy sú ľahko použiteľné a môžu byť vykonané v pohodlí vašej domácnosti alebo kancelárie.

Všetky naše produkty sú testované a overené v laboratóriách, aby sme mohli zaručiť čo najvyššiu presnosť a spoľahlivosť výsledkov. Okrem toho, poskytujeme aj odborné poradenstvo, ktoré vám pomôže interpretovať výsledky a vybrať si najlepšie riešenie pre vaše potreby úpravy pitnej vody.

Zabezpečujeme tiež rýchle a spoľahlivé doručenie, aby ste mohli získať výsledky testov a rozboru vody v najkratšom možnom čase. A to všetko za konkurencieschopné ceny a s vynikajúcou zákazníckou podporou.

Ak sa staráte o zdravie a bezpečnosť vašej rodiny alebo zamestnancov, naše testy a rozbory vody sú ideálnym riešením pre vás. Nakupujte u nás s dôverou a zabezpečte si kvalitnú a bezpečnú pitnú vodu pre vašu domácnosť alebo kanceláriu.

 
7 položiek celkom

Cena

6138
16138

Značky

Zobrazených položiek: 7
Domáci test pitnej a studničnej vody
Tip
Domáci test vody
Skladom (49 ks)
€6,50

Domáci test pitnej a studničnej vody Rýchlý a spoľahlivý rozbor pitnej a studničnej vody na domáce použitie. Za 60 sekúnd získate informáciu, či...

100
Test tvrdosti vody - kvapky
€9,88

Kvapôčkový test pitnej a studničnej vody na meranie tvrdosti Rýchly, spoľahlivý a veľmi presný kvapkový test na zistenie a zmeranie tvrdosti vody...

764
Domáci test železo, mangán pre studničnú vodu
€12,50

Test na obsah železa a mangánu v pitnej a studničnej vode. Rýchlý a spoľahlivý domáci rozbor na orientačné zistenie obsahu mangánu a železe v...

302
Domáci test pitnej a studničnej vody
Akcia
€29

Domáce testy vody - balenie 5 kusov Maxi balenie domáceho testu na pitnú a studničnú vodu. Obsahuje 5 samostatných balení za zvýhodnenú cenu....

186
Mikrobiologický rozbor vody
€87

Akreditovaný mikrobiologický rozbor vody. Častým problémom vodných zdrojov na Slovensku je vysoký obsah nebezpečných baktérií. Tieto baktérie...

163
Fyzikálno chemický rozbor vody
Tip
€91

Fyzikálno chemický rozbor vody vrátane akreditovanej mikrobiológie. Rozšírený rozbor vody pre domácnosti a firmy. Odborne odoberieme vzorky vody z...

101
Kolaudačný rozbor vody
Akcia
€158
€138

Kompletný rozbor studničnej vody - zistenie zdravotnej nezávadnosti Akreditovaný kompletný rozbor vody, vhodný ku kolaudácií domov alebo...

162

Účinný test na domáci rozbor pitnej a studničnej vody

Kompletný laboratórny rozbor vody vrátane mikrobiológie 

 Sledujete kvalitu vody vo svojom domove? S našími testami a rozbormi vody získate dôkladné informácie o zložení vašej vody, aby ste mohli urobiť to správne rozhodnutie pre svoju rodinu. Použitie našich testov je rýchle, spoľahlivé a jednoduché na použitie. Získajte istotu, že pijete čistú a zdravú vodu, a objednajte si našu službu ešte dnes! Kontaktujte nás a my sa postaráme o vašu vodu. Voda je život. Vyberte si kvalitu.

Kompletný rozbor, testy pitnej a studničnej vody

Kvalita a vlastnosti vody v našich domácnostiach majú veľký význam pre naše zdravie a pre životnosť našich vodných spotrebičov. Aj keď je voda vo vodovodoch pravidelne monitorovaná, vždy sa nájde dôvod na zistenie kvality vody v našich domácnostiach alebo záhradách. Dnes už nemusíte oslovovať štátne laboratória, mnohé testy si dokážete urobiť veľmi jednoducho a rýchlo sami pomocou testov, ktoré ponúkajú špecializované eshopy.

Možno sa ihneď pýtate, koľko stojí rozbor vody pomocou rôznych testerov? Cena rozboru pitnej vody alebo cena rozboru vody zo studne je rôzna, závisí to od množstva posudzovaných parametrov. Cena kompletného rozboru vody je iná ako bežný test na tvrdosť vody, ktorý patrí k najlacnejším.

Test kvality vody alebo test pitnej vody je dôležitý aj z hľadiska navrhnutia vodných filtrov, ktorými si budete vodu upravovať na požadovanú úroveň. Sadu na rozbor vody vám navrhnú pracovníci VODASREVIS.SK, ktorí vám tiež poradia ako zistiť tvrdosť vody, prípadne testery na tvrdosť vody.

Rozbor vody Prešov je vám k dispozícii, takže meranie pH vody v bazéne alebo otázky ako zmerať tvrdosť vody vás už nemusia trápiť. Tiež vám môžeme zaistiť za prívetivú cenu hygienický rozbor vody.