Granulované aktívne uhlie GAC

Neohodnotené
Značka: USTM
€10,80
Skladom (47 ks)

Vložka na úpravu pitnej vody. Granulované certifikované aktívne uhlie . Technický vyspelá dvojstupňová filtračná bakteriostatická 10" kartuša. na úpravu chuti a odstráneniu zápachu z vody. Účinná pri odstraňovaní pachov z vody. Zlepšuje chuť vody. Zabudovaný 5µm polypropylénový filter účinne odstraňuje mechanické nečistoty.

Detailné informácie

Podrobný popis

Univerzálna 10" dvojstupňová filtračná vložka na úpravu chuti a odstránenia zápachu z pitnej vody. Voda preteká pozdĺž vložky z dola nahor, vďaka čomu zostáva dlhšie v kontakte s filtračným médiom - aktívnym uhlím. Granularita zŕn aktívneho uhlia bola vybraná tak aby bol azabezpečená maximálna absorbcia nežiadúcich látok z Vašej vody.

Aktívne uhlie je vynikajúcim filtračným materiálom. Vďaka pórovitej štruktúre pohlcuje nežiadúce, znečisťujúce zložky a toxické látky z pitnej vody.  Zabudovaný pevný polypropylénový filter sa postará o odstránenie mechanických nečistôt z vody. Výsledkom je chutná a čistá voda zbavená od mechanických nečistôt ako piesok, kal s upravenou chuťou a odstráneným zápachom.

Pred použitím odporúčame filtračnú vložku prepláchnuť, kým nezmizne zafarbenie vody. Počiatočné zafarbenie vody nie je na závadu je to prirodzený jav aktívneho uhlia.

Filtračná vložka je kompatibilná s 10" (resp. 9"; 9 3/4") vodnými filtrami značiek Stagon, Atlas Filtri, Aqua Filter, USTM.

 

Dodatočné parametre

Kategória: Filtračné vložky
Maximálny prietok: 6 l/min
Výška: 251 mm
Priemer: 73 mm
Životnosť: 6 mesiacov
Filtrácia: 5 mikrónov
Pracovná teplota: 2 (°C) až 40 (°C)

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie