Granulované aktívne uhlie GAC

Neohodnotené
Značka: USTM
€10,80
Skladom (21 ks)

Granulované aktívne uhlie na úpravu chuti vody.

Vložka na úpravu pitnej vody. Granulované certifikované aktívne uhlie . Technický vyspelá dvojstupňová filtračná bakteriostatická 10" kartuša. na úpravu chuti a odstráneniu zápachu z vody. Účinná pri odstraňovaní pachov z vody. Zlepšuje chuť vody. Zabudovaný 5µm polypropylénový filter účinne odstraňuje mechanické nečistoty.

Detailné informácie

Podrobný popis

Univerzálna 10" dvojstupňová filtračná vložka na úpravu chuti a odstránenia zápachu z pitnej vody. Voda preteká pozdĺž vložky z dola nahor, vďaka čomu zostáva dlhšie v kontakte s filtračným médiom - aktívnym uhlím. Granularita zŕn aktívneho uhlia bola vybraná tak aby bol azabezpečená maximálna absorbcia nežiadúcich látok z Vašej vody.

Aktívne uhlie je vynikajúcim filtračným materiálom. Vďaka pórovitej štruktúre pohlcuje nežiadúce, znečisťujúce zložky a toxické látky z pitnej vody.  Zabudovaný pevný polypropylénový filter sa postará o odstránenie mechanických nečistôt z vody. Výsledkom je chutná a čistá voda zbavená od mechanických nečistôt ako piesok, kal s upravenou chuťou a odstráneným zápachom.

Pred použitím odporúčame filtračnú vložku prepláchnuť, kým nezmizne zafarbenie vody. Počiatočné zafarbenie vody nie je na závadu je to prirodzený jav aktívneho uhlia.

Filtračná vložka je kompatibilná s 10" (resp. 9"; 9 3/4") vodnými filtrami značiek Stagon, Atlas Filtri, Aqua Filter, USTM.

 

Dodatočné parametre

Kategória: Filtračné vložky
Maximálny prietok: 6 l/min
Výška: 251 mm
Priemer: 73 mm
Životnosť: 6 mesiacov
Filtrácia: 5 mikrónov
Pracovná teplota: 2 (°C) až 40 (°C)