Skladaný polyester: 10"

Neohodnotené
Značka: AQUA FILTER
€7,80
Skladom
Veľkosť pórov
Zvolená varianta nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.

Umývateľná Filtračná vložka pre  mechanickú filtráciu.

Viacnásobne použiteľná 10" filtračná vložka zo skladaného polyesteru na mechanickú filtráciu pitnej vody. Vhodná pre vodné filtre a filtračné nádoby  v domácnosti a v priemysle. Slúži na odstránenie piesku, hliny, hrdze a všetkých ostatných mechanických zložiek z vody. Na výber sú rôzne úrovne jemnosti filtrácie vody: 5, 10 alebo 20 mikrónov.

Detailné informácie

Podrobný popis

Filtračná vložka zo skladaného polyesteru na mechanickú filtráciu vody. Filtračnú vložku je možné použiť opakovane. Je umývateľná a jej viacnásobné použitie znižuje náklady na filtráciu vody. Je vhodná pre filtráciu studňovej vody, ktorá často vykazuje vyššie hodnoty zákalu, a iných mechanický nečistôt. Mechanická filtrácia vody je dôležitá pre zabezpečenie bezproblémového chodu domácich spotrebičov a zariadení, ktoré môžu byť citlivé na kvalitu vody. Filtračné vložky sú certifikované a použiteľné pre filtraciu pitnej vody. Rozmery filtračnej vložky zo skladaného polyesteru sú univerzálne. Je kompatibilná zo všetkými 10" vodnými filtrami či filtračnými nádobami.

Čím menšie číslo mikrónov zvolíte tým efektívnejšia je filtrácia vody. Netreba však zabúdať na to, že vysoká úroveň filtrácie môže negatívnym spôsobom ovplyvniť prietok vody resp. ho znížiť. Ak si nie ste istý kontaktujte nás mailom alebo telefonicky a radi Vám poradíme.

Životnosť filtračnej vložky je závislá od objemu prefiltrovanej vody. Po dôslednom umytí a očistení filtračnej vložky je možné jej opakované použitie (cca 5x)

Dodatočné parametre

Kategória: Filtračné vložky
? Priemer: 62 mm
? Výška: 256 mm
? rozmer 1: 9 7/8" x 2 1/2"
? Priepustnosť: 5, 10, 20 mikrónov
? Pracovná teplota: od 2 °C do 60 °C
? Životnosť: do 6 mesiacov