SILIPHOS: 10" vložka - naplniteľná

Neohodnotené
Značka: VODASERVIS
€25

SILIPHOS originál: úprava tvrdej pitnej vody, ochrana spotrebičov, bojleru pred účinkami tvrdej vody, vodného kameňa a hrdzou.

Univerzálna naplniteľná filtračná vložka do 10" (9", 9 3/4) vodných filtrov s originálom (žiadna napodobenina) SILIPHOS-u od nemeckej spoločnosti KURITA. Vysokokvalitný produkt na úpravu tvrdej vody a zamedzením vzniku hrdze v potrubí. Filtračná vložka je znovunaplniteľná a opakovane použiteľná.

Detailné informácie

Podrobný popis

Filtračná vložka (patróna) je vhodná pre vodné filtre rôznych výrobcov: Atlas Filtri, AquaFilter, USTM, Stagon. Vložka je bezúdržbová a doba účinnosti sa pohybuje od 3 do 6 mesiacov, záleží od kvality resp. znečistenia vstupnej pitnej vody. Náplň aktívneho uhlia odporúčame vymeniť aj vtedy, keď uhlík stratí svoju schopnosť úpravy pitnej vody. To znamená, že napr. zápach je vo vode opätovne cítiť. 

Pred prvým použitím tejto filtračnej vložky doporučujeme prepláchnúť ju cca 3 až 5 l vody a túto vodu nechať vytiecť do odpadu. Počas preplachu zvyčajne dochádza k vyplaveniu drobných resp. prachových častí aktívneho uhlia, ktoré môžu vzniknúť rozdrobením uhlia pri výrobe alebo preprave.

Dodatočné parametre

Kategória: Filtračné vložky
Výška:
Priemer:
Hmotnosť: 1000g
Vhodné pre pitnú vodu: áno
Opakovane použiteľná: áno
Znovunaplniteľná: áno

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie